» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Red Dead Redemption extra deluxe premium

sdr napisał 16 maja 2022 o 19:30, skomentowano 2 razy
Już za nieco ponad miesiąc w Europie wystartuje odświeżona wersja usługi PlayStation Plus. Do biblioteki dostępnej dla graczy trafi m.in. Red Dead Redemption II.

PlayStation Plus

PlayStation Plus już wkrótce zaoferuje nowe plany dla wszystkich graczy, którzy oczekują od usługi więcej, ale też są gotowi więcej za nią płacić. W ramach PlayStation Plus Extra otrzymamy dostęp do sporej biblioteki gier z PS4 i PS5, a w najdroższym planie Premium dodatkowo do wybranych klasyków z PSX, PS2 i PSP oraz z PS3 za pośrednictwem streamingu.

Aby rozbudować swoją ofertę Sony musiało dogadać się z wieloma zewnętrznymi studiami tworzącymi gry. Nie zabrakło wśród nich Rockstar. Z Gwiazdami Rocka udało się wynegocjować dostępność tylko dwóch gier, ale za to jakich: Red Dead Redemption II w planie Extra, a także Undead Nightmare w planie Premium.

Nowe PlayStation Plus w Polsce wystartuje 23 czerwca.

Co w trawie piszczy?

sdr napisał 7 maja 2022 o 22:07, komentarze zablokowane
Rockstar może zaniedbywać społeczność Red Dead, ale społeczność żyje swoim życiem i rozwija się mimo nagannej postawy twórców. Rzućmy okiem na kilka ciekawych znalezisk z ostatnich dni.

Red Dead Sunset - Alex Kerr

Red Dead SunsetNa stronie Etsy.com można zakupić drukowaną wersję bardzo ładnego obrazu w klimacie Red Dead Redemption II. Praca autorstwa Aleksa Kerra została przygotowana w technice olejnej i przedstawia kowboja na koniu przemierzającego prerię na tle zachodzącego słońca.

Beecher's Hope jak prawdziweOddanie i pasja niektórych fanów potrafi zaskakiwać. Użytkownik callmeboonie z Reddita po zagraniu w Red Dead Redemption II wprost zakochał się we wsi i życiu na ranczu. Dlatego też postanowił... kupić trochę ziemi i zbudować swoje własne Beecher's Hope.

callmeboonie

Miejmy nadzieję, że wystarczy mu determinacji, aby zrealizować to marzenie.

Turn Up the RadioNieco mniej zachodu, choć wciąż niemało, w swoją pasję wkłada też Nicola Bacon. Artystka i cosplayerka pochwaliła się na swoim profilu na Twitterze bogatą kolekcją autografów obsady RDR 2. Kto ma tyle podpisów z dedykacją od Rogera Clarka, Roba Wiethoffa i innych aktorów wcielających się w postaci z westernu Rockstar?

Patch i płacz

sdr napisał 27 kwietnia 2022 o 23:10, komentarze zablokowane
Red Dead Redemption II w wersji przeznaczonej dla komputerów PC zostało dzisiaj niespodziewanie zaktualizowane.

RDR 2 - aktualizacja 1.27

Łatka w zależności od kanału zakupu gry waży od niespełna 3 GB do nieco ponad 4 GB. Jeśli jednak myślicie, że tak obszerny patch musi przynosić coś istotnego, to się srogo rozczarujecie. Kolejny raz. Te wszystkie gigabajty to jedynie poprawki bezpieczeństwa, które mają powstrzymać zalew spamu rozsyłanego przez system zaproszeń w Red Dead Online. I tyle.

Kilka godzin po udostępnieniu przez Rockstar aktualizacji, coś się jednak ponownie ruszyło w repozytorium Steama. A może...?

Darowanemu koniowi...

sdr napisał 21 kwietnia 2022 o 16:34, komentarze zablokowane
Można by powiedzieć, że koni w RDR 2 nie brakuje, ale... przecież zawsze można mieć więcej. Przynajmniej do wyboru.

RDR 2 - Realistic Exotic Horses

Jeśli chcielibyście poszerzyć ofertę okolicznych stajni, szczególnie o bardziej wyszukane rasy, powinniście zainteresować się projektem Realistic Exotic Horses. To modyfikacja autorstwa Sunarlyna, która aktualnie dodaje do gry osiem nowych ras koni:Każda z ras to nowy model i tekstury, w tym wiele różnych wariantów umaszczenia. W przyszłości Sunarlyn chce dodawać kolejne rasy, m.in. holenderskiego konia zaprzęgowego. Warto obserwować.

Max Payne 1 i 2 otrzymają remake!

sdr napisał 6 kwietnia 2022 o 23:59, skomentowano 3 razy (zablokowane)
Studio Remedy Entertainment ogłosiło dzisiaj, że pracuje nad nowymi wersjami pierwszej i drugiej części serii Max Payne! Obie gry zostaną wydane przez Rockstar Games.

Max Payne

Nowe Max Payne oraz Max Payne 2: The Fall of Max Payne powstają na autorskim silniku Remedy, Northlight - tym samym, na którym działa Control i będzie działać Alan Wake 2. Docelowymi platformami będą konsole Xbox Series X|S i PS5 oraz komputery PC.


Sam Houser

Byliśmy podekscytowani kiedy nasi starzy przyjaciele z Remedy zaproponowali nam przygotowanie nowych wersji oryginalnych gier Max Payne.


Od lat jesteśmy wielkimi fanami twórczości Remedy i nie możemy się doczekać aż zagramy w te nowe gry.

Tero Virtala

Max Payne zawsze zajmował szczególne miejsce w naszych sercach, tutaj w Remedy, i wiemy że miliony fanów na całym świecie czują tak samo.


Jesteśmy ogromnie podekscytowani ponowną możliwością pracy z naszymi partnerami z Rockstar Games oraz szansą na oddanie raz jeszcze i w nowy sposób historii, akcji i atmosfery oryginalnych gier z serii Max Payne w ręce graczy.
W ramach umowy między studiami, Remedy bierze na siebie produkcję, a Rockstar zapewnia jej finansowanie. Budżet ma nie odstawać od innych projektów AAA fińskiego developera.

Projekt znajduje się aktualnie w fazie koncepcyjnej, więc na premierę będziemy musieli zaczekać prawdopodobnie jeszcze kilka lat.