» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Sadie Adler też powróci

sdr napisał 14 maja 2021 o 19:06, skomentowano 1 raz
Niedawno chęć powrotu do roli w ewentualnej kontynuacji Red Dead Redemption wyraził Rob Wiethoff. Jednak nie on jeden jest zainteresowany ponownym wejściem w kowbojskie buty.


Chętna do wejścia na plan kolejnej części westernu jest również Alex McKenna, wcielająca się w postać Sadie Adler. Aktorka (podobnie jak wcześniej Rob) udzieliła niedawno wywiadu dla kanału Dan Allen Gaming. Podczas długiej rozmowy nie mogło oczywiście zabraknąć pytania o wrażenia z pracy nad grą i ewentualną chęć powrotu do roli.

Alex ku uciesze wszystkich fanów stwierdziła, że w postać Sadie wcieliłaby się raz jeszcze z wielką ochotą. McKenna ogromnie zżyła się ze swoją postacią i generalnie bardzo miło wspomina czas spędzony na planie. Kto więc wie, może kiedyś będzie nam dane znowu zobaczyć panią Adler na ekranie? Trzymamy kciuki, bo w to że seria będzie kontynuowana chyba nikt nie wątpi.

Cały wywiad możecie obejrzeć powyżej. Fragment, o którym mowa zaczyna się około 24. minuty.

Koncert RDR2 na festiwalu filmowym Tribeca

sdr napisał 8 maja 2021 o 12:02, jeszcze nie skomentowano
W ramach tegorocznej edycji festiwalu filmowego Tribeca, po raz pierwszy rozdane zostaną nagrody dla najlepszych gier. W czasie gali będzie jednak miało też miejsce inne ciekawe wydarzenie.

Koncert RDR2 na festiwalu filmowym Tribeca

Podczas konkursu odbędzie się wyjątkowy koncert muzyki z Red Dead Redemption II. Przed publicznością wystąpi producent ścieżki dźwiękowej do gry - Daniel Lanois wraz z zespołem, a także zaproszeni goście specjalni. Koncert odbędzie się 10 czerwca w nowojorskim parku The Battery, na świeżym powietrzu.

Jeśli tylko gdzieś pojawi się zapis występu, albo możliwość obejrzenia go na żywo, z pewnością dowiecie się o tym z Rockstar98 :)

Warto również w tym miejscu wspomnieć, że tegoroczna edycja festiwalu Tribeca jest szczególna z jeszcze co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze, jest to już 20. edycja imprezy, a po drugie dokładnie 10 lat temu ekipa Rockstar zawitała tam ze specjalnym pokazem L.A. Noire, które jeszcze przed premierą zdobyło uznanie organizatorów. Bardzo symboliczne.

Rybobranie przy wodospadzie

sdr napisał 18 kwietnia 2021 o 14:28, skomentowano 2 razy (zablokowane)
Jesteś głodny? Brakuje ci pieniędzy? Wykorzystaj prawa natury i zbierz co woda wyrzuciła na brzeg. W Red Dead Redemption II działa to jak w prawdziwym życiu.

Red Dead Redemption II

Caterpill420 zwrócił uwagę społeczności Reddita na kolejny aspekt świata rzeczywistego, który został odwzorowany w RDR 2. Otóż często można przy wodospadach natrafić na leżące na brzegu ryby. Okazuje się, że to nie żaden błąd, a naturalne zjawisko.

Jak wiadomo, ryby w naturze wykorzystują rzeki i wodospady do przemieszczania się w poszukiwaniu pożywienia oraz w okresie tarła. I tak jak w grze, upadając z góry czasem nie trafiają ponownie do potoku. Lądują wtedy czy to na brzegu, czy na półkach skalnych. Shit happens.

To jeszcze jeden przykład pieczołowitości z jaką Rockstar zbudował świat Red Dead Redemption II. Zaś dla naszego protagonisty kolejna okazja do choćby skromnego zarobku :)

Dzięki Arthur

sdr napisał 20 marca 2021 o 01:41, komentarze zablokowane
Świat Red Dead Redemption II jest niesamowicie szczegółowy i kryje wiele tajemnic, o których zapewne będziemy się jeszcze dowiadywać. Czas na kolejną historię.

RDR 2 - Quincy Harris Memorial Hall

Swoim odkryciem na Reddicie podzielił się M33RHARIS. Począwszy od drugiego rozdziału w północno-zachodniej części Saint Denis możemy natrafić na kobietę zbierającą datki na budowę domu dla weteranów i ich rodzin. Jeśli się do niej zbliżymy, poprosi nas o wsparcie zbiórki kwotą $20. Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, możemy albo postąpić honorowo i przystać na prośbę, albo możemy kobiecinę okraść i ściągnąć sobie na głowę stróżów prawa.

Jeśli jednak zdecydujemy się przekazać datek, to poza kilkoma punktami do honoru, czeka nas jeszcze niespodzianka. Okazuje się, że prace na budowie domu faktycznie postępują i zdążą się zakończyć nim dobrniemy do epilogu. Warto wówczas powrócić przed drzwi budynku i przyjrzeć się zawieszonej przy nich tablicy pamiątkowej. Wśród podziękowań dla darczyńców wypatrzymy znajome nazwisko :)

Red Dead Online rośnie na PC

sdr napisał 28 lutego 2021 o 14:55, komentarze zablokowane
Firma analityczna SuperData przedstawiła styczniowe wyniki najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji cyfrowej.

SuperData

Red Dead Redemption II niestety nie załapało się do pierwszej dziesiątki na żadnej z badanych platform (nie zabrakło tam natomiast blisko 8-letniego GTA V), ale i tak zasłużyło sobie na osobny akapit w raporcie. Jak dobrze wiemy, w grudniu wydana została samodzielna wersja Red Dead Online. Trudno powiedzieć, czy wydanie to powinno być łączone w statystykach z pełną wersją RDR 2, jednak analitycy SuperDaty postanowili tak właśnie to ująć. Tym sposobem wyszło im, że na komputerach w ostatnich dwóch miesiącach rozeszło się około 1,8 miliona kopii, podczas gdy na konsolach "tylko" 611 tysięcy.

Jak nietrudno zauważyć na PC udało się tandemowi RDR2/RDO osiągnąć wynik niemal trzy razy lepszy niż na urządzeniach Sony i Microsoftu. Pytanie czy uda się ten trend utrzymać w kolejnych miesiącach? Z pewnością dużo pomogło tu właśnie samodzielne Red Dead Online, które przez długi czas było dostępne w promocyjnej cenie. Ta zaś od połowy lutego wzrosła czterokrotnie.