» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Krwawy szlak

sdr napisał 19 marca 2024 o 17:59, komentarze zablokowane
Łatwe złoto? Wystarczy ukończyć w tym tygodniu Zlecenie Krwawej forsy w Red Dead Online, aby odebrać darmową mapę prowadzącą do ukrytego skarbu.

Red Dead Online - Wróg publiczny

Poza bonusami obowiązującymi przez cały miesiąc, poniższe będą aktywne do następnego poniedziałku.

Premie i zniżki
  • 2x RDO$ i PD w Ekstremalnym Wrogu publicznym.

  • Mapa skarbu za ukończenie Zlecenia Krwawej forsy.v1.32Tymczasem samo Red Dead Redemption II otrzymało dzisiaj niespodziewaną aktualizację. Nie licząc poprawek błędów, przyniosła ona również wsparcie dla technologii HDR10+ GAMING oraz AMD Fidelity Super Resolution w wersji 2.2 na komputerach wyposażonych w kompatybilne karty graficzne.

Remedy gotowe na odświeżonego Maksa

sdr napisał 23 lutego 2024 o 11:44, komentarze zablokowane
Ekipa Remedy Entertainment pochwaliła się nowymi dekoracjami w swojej siedzibie. Na ściany biura fińskich developerów trafiły artworki z Max Payne 2: The Fall of Max Payne.

Dekoracje z Max Payne 2 w siedzibie Remedy

Twórcy dwóch pierwszych części serii o nowojorskim detektywie pochwalili się nowym wystrojem biura na Instagramie. Jeden artwork składa się z trzech segmentów przedstawiających kolejno panoramę metropolii, samego Maksa oraz protagonistę spacerującego jedną z ulic Nowego Jorku. Całość utrzymana jest w charakterystycznych dla sequela odcieniach bieli i czerni.

Drugi artwork przedstawia Monę i Maksa w objęciach. Ich sylwetki zostały wycięte z mlecznego tła, a przez wycięcie widać wnętrze jednego z pomieszczeń. Trzeba przyznać, że prezentuje się to świetnie.

Czyżby zmiana dekoracji w siedzibie Remedy zwiastowała wejście remake'ów w fazę pełnej produkcji? Miejmy nadzieję, że już wkrótce dowiemy się na ich temat więcej.

Trolololo

sdr napisał 4 stycznia 2024 o 22:18, komentarze zablokowane
Głosowanie zakończone, wyniki znane, wszystko jasne. RDR II zostało laureatem tegorocznych Nagród Steam w kategorii Owoc miłości. Ale że jak - zapytacie? Ano widzicie, miłość różne oblicza ma ;)

Red Dead Redemption II - Steam Awards 2023

Owoc miłości to nagroda przyznawana grom, które mają już na karku ładnych kilka lat, ale ich twórcy wciąż aktywnie je wspierają i rozwijają. W przypadku Red Dead Redemption II trudno jednak dopatrzeć się powodów takiego wyróżnienia. Chociaż gra autentycznie jest arcydziełem, nie otrzymała nigdy żadnego rozszerzenia. No to może chodzi o Red Dead Online? Nie sądzę.

Czyli co, nieporozumienie? No nie do końca. Plebiscyt organizowany przez Steama to w końcu głosowanie samych graczy, a nie jakichś tam jurorów. Najwyraźniej więc fani RDO postanowili zagrać Rockstarowi na nosie i wysłać jasny przekaz. Studio popełniło błąd zabijając tytuł o ogromnym potencjale, uwielbiany przez rzesze graczy i nie zostało to zapomniane. Oczywiście cała sytuacja nie odmieni smutnego losu gry, ale wiadomość została przekazana. Miejmy nadzieję, że kierownictwo Rockstar wyciągnie właściwe wnioski.

Kryptonim: Jimmy

sdr napisał 3 stycznia 2024 o 21:36, komentarze zablokowane
Witajcie w nowym roku! Myśleliście, że już nigdy nie usłyszymy o Agencie? Ja też. Ostatnie materiały z porzuconego projektu Rockstar, jakie wpadły w nasze ręce, wypłynęły w końcu już mniej więcej osiem lat temu. Jak się teraz okazuje, ostatnimi wcale nie były.

Agent - screeny z wycieku

Jak być może słyszeliście, w Święta upubliczniony został kod źródłowy GTA V. Cały. Szczęście w nieszczęściu, nie nastąpiło to w wyniku kolejnego ataku na Rockstar. Do otwartej sieci trafiła kopia plików wykradzionych rok wcześniej.

Trudno ocenić jaki wpływ ten incydent będzie miał na bezpieczeństwo GTA Online, ale śmiało możemy powiedzieć, że dla dataminerów okazał się prawdziwą kopalnią diamentów. Niezliczone linie kodu i foldery skrywają bowiem wiele skarbów. W gąszczu plików udało się znaleźć na przykład screeny z wersji rozwojowej Agenta. Widać na nich jakąś podwodną instalację, głównego bohatera i mini-mapę. Interfejs mocno przypomina Grand Theft Auto IV, ale to zapewne tylko wersja robocza.

Poza tym wykradzione źródła zawierają odniesienia do innych zarzuconych projektów Rockstar. Znajdziemy tam wzmianki na temat GTA Tokyo, Bully II oraz oczywiście szeregu dodatków fabularnych planowanych dla Grand Theft Auto V.

Odszedł James McCaffrey

sdr napisał 18 grudnia 2023 o 19:56, komentarze zablokowane
Smutna informacja dotarła do nas dzisiejszego wieczora. Nie żyje James McCaffrey, m.in. głos Maksa Payne'a.

James McCaffrey

My aktora znamy przede wszystkim z tytułowej roli w serii Max Payne, ale jego filmografia liczy dziesiątki tytułów. Niemniej to role dubbingowe w grach przyniosły mu chyba największy rozgłos. Regularnie współpracował z Remedy Games. Ostatnio mogliśmy podziwiać go w Control i drugiej części serii Alan Wake.

James McCaffrey zmarł wczoraj w wieku 65 lat. Przegrał walkę ze szpiczakiem mnogim, odmianą nowotworu.