» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Bully na PS Vita dzięki fanom

sdr napisał 7 czerwca 2021 o 10:59, komentarze zablokowane
Bully zostało przeportowane na przenośną konsolkę Sony. Grę przeniósł z Androida jeden z modderów.

Bully na PS Vita - @afghanambition

Karkołomnego zadania podjął się Andy Nguyen. Chociaż Bully faktycznie udało się na Vicie uruchomić, gra ciągle ma problemy ze stabilnością i podczas dłuższych sesji potrafi się wysypać. Jak twierdzi Andy, wynika to z mniejszej ilości pamięci RAM, którą w porównaniu do smartfonów dysponuje kieszonsolka.

Jeśli jesteście zainteresowani tematem, do instalacji będziecie potrzebowali przede wszystkim PS Vity z jailbreakiem. Wszystkie pliki wraz ze szczegółowymi instrukcjami znajdziecie na GitHubie.

Z apką przez Dziki Zachód

sdr napisał 24 października 2018 o 00:09, komentarze zablokowane
Zgodnie z popołudniową zapowiedzią, ujawnione zostały pierwsze informacje dotyczące aplikacji towarzyszącej Red Dead Redemption II, przeznaczonej dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemów iOS i Android.

Red Dead Redemption II - aplikacja towarzysząca

Aplikacja będzie rozszerzała nasze doświadczenie z grą na kilku frontach. Przede wszystkim będziemy mogli wykorzystać ją jako w pełni interaktywną mapę, na której sprawdzimy punkty kontrolne oraz zaznaczymy interesujące obszary. Pod ręką będziemy mieć również wszystkie najważniejsze informacje oraz statystyki dotyczące Arthura. Pozwoli nam to zrezygnować zupełnie z wszelkich elementów interfejsu na ekranie telewizora. O ile zechcemy :)

Ponadto na dodatkowym ekranie uzyskamy dostęp do pamiętnika Morgana, statystyk Social Clubu, instrukcji do gry, a nawet oficjalnego przewodnika od Piggyback.

Aplikacja łączy się bezpośrednio z konsolą i będzie dostępna od piątku w AppStore oraz Google Play.

Bully: Anniversary Edition

sdr napisał 8 grudnia 2016 o 11:15, komentarze zablokowane
Przyzwyczailiśmy się już, że co jakiś czas klasyczne gry Rockstar Games przenoszone są na urządzenia mobilne. I dobrze, bo dzięki temu mogą trafić do szerszego grona odbiorców. Właśnie przyszła pora na kolejny tytuł.

Mowa o Bully: Anniversary Edition, które jeszcze przed oficjalną zapowiedzią pojawiło się wczoraj w sklepie Google Play. W bieżącym roku mija dekada od premiery przygód Jimmiego Hopkinsa na konsoli PlayStation 2 - stąd podtytuł.


Gra została przystosowana do działania na smartfonach i tabletach we współpracy ze studiem War Drum, które pomagało już przy przenoszeniu innych produkcji Rockstar. I podobnie jak wcześniej, tak i teraz twórcy nie ograniczyli się do prostego portu.

Przede wszystkim Anniversary Edition zawiera wszystkie usprawnienia z rozszerzonej wersji Bully: Scholarship Edition. Przeniesiono więc dodatkowe postaci, zadania, mini-gry oraz wszystkie "znajdźki". Całkowitą nowością jest natomiast tryb multiplayer! Może to określenie trochę na wyrost, ale jednak z przyjaciółmi przez sieć rywalizować można. Chodzi o mini-gry rozgrywane w systemie turowym. Możemy na przykład sprawdzić kto szybciej przeprowadzi sekcję zwłok żaby, rozwiąże łamigłówkę językową, czy więcej razy trafi żołędziem do celu ;) Gra poinformuje nas kiedy przyjdzie pora na nasz ruch.

Bully: Anniversary Edition

Od strony technicznej pojawiło się wsparcie dla wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości, podbito jakość tekstur, a także poprawiono oświetlenie, cienie i efekty cząsteczkowe. Zaimplementowano kontekstowe sterowanie dotykowe, dzięki któremu z ekranu znikają zbędne przyciski. Nie zabrakło jednak również wsparcia dla fizycznych kontrolerów. Dla każdego coś dobrego.

Ponadto jeśli zainstalujemy Bully: Anniversary Edition na więcej niż jednym urządzeniu, możemy swobodnie przełączać się między nimi dzięki synchronizacji postępu w Rockstar Social Club.

Gra dostępna jest póki co tylko na Androida. W Google Play można ją zakupić w cenie 33,99 PLN.

Aktualizacja, 19:10. Jest już dostępna również wersja na iOS. Do kupienia w iTunes za €6,99.

Nowa kolekcja gadżetów z SA

sdr napisał 24 stycznia 2014 o 09:17, komentarze zablokowane
Przy okazji niedawnej premiery GTA: San Andreas na urządzeniach z Androidem zapowiedziana została nowa kolekcja gadżetów do zakupu w Rockstar Warehouse.

Wreszcie pożądane przez wszystkich fanów przedmioty pojawiły się w magazynie sklepu Rockstar i już czekają na swoich nowych właścicieli. A co znalazło się w ofercie?Nowa kolekcja gadżetów z SA

Ceny w przeliczeniu na złotówki niestety nie zachęcają, ale pewnie znajdą się również wśród graczy z Polski osoby zainteresowane. Macie już coś na oku? Co podoba się Wam najbardziej?

CJ w grudniu na smartfonach i tabletach

sdr napisał 26 listopada 2013 o 18:49, komentarze zablokowane
To musiało prędzej czy później nastąpić. Grand Theft Auto: San Andreas pojawi się na urządzeniach mobilnych.

Taka informacja została przed chwilą zamieszczona na Rockstar Newswire. Gra dostosowana do nieco mniejszych ekranów i sterowania dotykowego, z ulepszonymi teksturami, ładniejszymi cieniami i modelami oraz większą paletą barw i zwiększoną odległością rysowania obiektów zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. Tak uwielbiane przez wielu fanów przygody CJ'a trafią na urządzenia napędzane przez systemy iOS, Android, Windows Phone oraz na Kindle Amazona.

GTA: San Andreas Mobile

W grze pojawi się system punktów kontrolnych w trakcie misji znany z TLaD, TBoGT oraz GTA V, a także wsparcie dla kontrolerów kompatybilnych z iOS 7.