» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Max Payne: The Movie

Max Payne jest pierwszą w historii ekranizacją gry wideo stworzonej przy udziale Rockstar Games. W tytułową rolę detektywa szukającego winnych śmierci swojej żony i córeczki wcielił się Mark Wahlberg, a film wyreżyserował John Moore odpowiedzialny wcześniej za takie produkcje jak Omen czy Lot Feniksa.

ProducentScott Faye, Julie Silverman, John Moore, Julie Yorn
ReżyseriaJohn Moore
ScenariuszBeau Thorne, Thomas H. Fenton, Shawn Ryan
ZdjęciaJonathan Sela
MuzykaMarco Beltrami
ObsadaMark Wahlberg
Mila Kunis
Beau Bridges
Ludacris
Donal Logue
Chris O'Donnell
Kate Burton
Amaury Nolasco
Stephen R. Hart
Jamie Hector
Olga Kurylenko
Nelly Furtado
Premiera
US
EU
PL

17 października 2008
14 listopada 2008
24 października 2008
Czas~100 minut
Internetmaxpaynethemovie.com
OgraniczeniaUSA: PG-13, Polska: 15+


Max jest detektywem śledczym nowojorskiej policji. Od śmierci żony i dziecka pracuje w sekcji spraw nierozwiązanych. Prowadząc swoje prywatne śledztwo próbuje wpaść na trop zabójców rodziny. Pewnego dnia odkrywa, że najbliżsi nie zginęli przypadkowo, a za wszystkim kryje się ogromny spisek na najwyższych szczeblach koncernu farmaceutycznego, w którym jego żona pracowała nad tajemniczym lekiem o nazwie Valkyr. Payne rozpoczyna krwawą przeprawę do źródła swojego bólu i brutalnie wymierza sprawiedliwość każdemu kto staje na jego drodze.

Nasze recenzjePlakatyWięcej informacji o filmie