» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Manhunt 2

Manhunt 2 jest kontynuacją najbardziej chyba kontrowersyjnej (a jakże by inaczej!) w dorobku Rockstar Games produkcji - Manhunt. Choć mechanizmy i cele gry w głównej mierze pozostają takie same, poznajemy już zupełnie nową historię.

Manhunt 2 - PlayStation 2
ProducentRockstar North, Rockstar Vienna, Rockstar London (PS2), Rockstar Leeds (PSP), Rockstar Toronto (Wii)
GatunekAkcja, Survival Horror
TrybSingleplayer
PlatformaPlayStation 2, PlayStation Portable, Wii, PC
Premiera
US


EU

PL

PS2, PSP, Wii:
31 października 2007,
PC: 6 listopada 2009
PS2, PSP, Wii:
31 października 2008
PS2, PSP, Wii: 7 listopada 2008
Internet/manhunt2
OgraniczeniaPEGI: 18+, ESRB: M, AO (PC)


Głównym bohaterem gry jest Daniel Lamb. Jako naukowiec był on związany niegdyś z tajemniczym programem The Pickman Project mającym na celu stworzenie broni opartej na wykorzystaniu środkach psychotropowych. Uznany za niepoczytalnego został on jednak sam umieszczony w programie w charakterze przedmiotu badań.

Po sześciu latach Lambowi udaje się uwolnić i uciec razem ze współwięźniem - Leo Kasperem, seryjnym mordercą. Kasper - będący w rzeczywistości alter ego Lamba cierpiącego na rozdwojenie jaźni - oferuje kompanowi pomoc w dokonaniu zemsty na decydentach projektu. Nasz bohater rozpoczyna naukę najwymyślniejszych technik zabijania i wykorzytuje "nowe" umiejętności w konfrontacjach z kolejnymi przeciwnikami.

Kontrowersje

Pierwsza wersja gry otrzymała od ESRB surową ocenę Adults Only, praktycznie uniemożliwiającą jej sprzedaż na terenie Stanów Zjednoczonych. W Wielkiej Brytanii natomiast Manhunt 2 został całkowicie zakazany (BBFC odmówiła klasyfikacji) ze względu na zbyt drastyczne sceny przemocy. Aby trafić do sklepów, twórcy musieli okroić go z najbardziej kontrowersyjnych elementów, wprowadzając filtry obrazu, etc. Po dwóch latach zdecydowano się jednak na wydanie oryginalnej wersji gry na platformę PC w dystrybucji cyfrowej, za pośrednictwem usługi Direct2Drive. Niestety ten kanał sprzedaży póki co dostępny jest jedynie dla mieszkańców Ameryki Północnej.

Pozostałe okładki

Manhunt 2 - PlayStation Portable Manhunt 2 - Wii


Więcej informacji o grze