» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Sequel popularnego Maksa Payne'a. Tytułowy bohater, detektyw policji nowojorskiej, po wydarzeniach z pierwszej części serii wraca do pracy w NYPD. Akcja The Fall of Max Payne rozgrywa się kilka lat później.

Max Payne 2: The Fall of Max Payne - PC
ProducentRemedy Entertainment (PC), Rockstar Vienna (PS2, Xbox)
GatunekAkcja, Noir
TrybSingleplayer
PlatformaPC, PlayStation 2, Xbox
Premiera
US


EU


PL

PC: 15 października 2003,
Xbox: 25 listopada 2003,
PS2: 2 grudnia 2003
PC: 15 października 2003,
Xbox: 5 grudnia 2003,
PS2: 5 grudnia 2003
PC: 28 października 2003,
PS2: 13 stycznia 2004
Internet/maxpayne2
OgraniczeniaPEGI: 18+, ESRB: M


Pewnego wieczoru Max zostaje wezwany do strzelaniny w magazynie znanego policji rosyjskiego gangstera - Vladimira Lema. Jak się później okazuje nie była to zwykła wymiana ognia, a napastnicy związani są z tajemną organizacją masońską Wewnętrzny Krąg, która rozpoczyna teraz likwidację wszystkich świadków wiedzących o jej istnieniu.

Payne, za sprawą dawnej kochanki Mony Sax (znanej z pierwszej części gry) dowiaduje się, że również on jest na liście osób do usunięcia. Wbrew zakazowi przełożonych rozpoczyna prywatne śledztwo.

Max Payne 2 oprócz udoskonaleń grafiki, fizyki oraz algorytmów inteligencji zarówno wrogów jak i sprzymierzeńców, oferuje ulepszony w stosunku do poprzednika tryb Bullet Time. Teraz jego zasoby regenerują się automatycznie, a sam Max będąc w trybie BT porusza się znacznie szybciej i wystrzeliwuje większą ilość amunicji. Nasz bohater jest też bardziej odporny na postrzały. Prawdziwy twardziel.

Pozostałe okładki

Max Payne 2: The Fall of Max Payne - PlayStation 2 Max Payne 2: The Fall of Max Payne - Xbox


Więcej informacji o grze