» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Red Dead Revolver

Klasyczny western w wykonaniu ekipy Rockstar Games. Red Dead Revolver opowiada historię Reda, któremu w dzieciństwie wymordowano rodzinę. Teraz nasz bohater powraca jako dorosły facet, aby zemścić się na sprawcach tego okropnego czynu.

Red Dead Revolver - PS2
ProducentRockstar San Diego
GatunekAkcja, Przygoda
TrybSingleplayer, Multiplayer
PlatformaPlayStation 2, Xbox
Premiera
US
EU
PL

3 maja 2004
11 czerwca 2004
18 czerwca 2004
Internet/reddeadrevolver
OgraniczeniaPEGI: 16+, ESRB: M


Akcja Red Dead Revolver rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych lat 80. XIX wieku. Gdy nasz główny bohater był dzieciakiem mieszkał z rodzicami w domu przy granicy z Meksykiem. Pewnego dnia jego opiekunowie odkryli żyłę złota. Nic co pięknie nie trwa jednak wiecznie. Wieść o znalezisku szybko rozniosła się po okolicy i dotarła nie tylko do życzliwych ludzi. Zbuntowany, meksykański generał imieniem Diego szybko przybył na miejsce i rozpoczął "negocjacje", z których rodzina małego Reda niestety nie wyszła cało.

Sama produkcja, podobnie jak i Red, nie miała łatwo. Początkowo tworzona przez japoński Capcom, później przejęta przez Angel Studios, ostatecznie trafiła pod skrzydła Rockstar Games. Niebanalny pomysł na grę oraz wyśmienita oprawa dźwiękowa zrobiły swoje i tytuł został ciepło przyjęty przez fanów.

W rok po premierze zaczęły pojawiać się pogłoski o kontynuacji zatytułowanej roboczo Old West Project. Rockstar jednak oficjalnie nie przyznawało, że pracuje nad kolejną częścią serii. Jedynym materiałem potwierdzającym taką hipotezę był wpuszczony do sieci trailer ujawniony na zamkniętej konferencji Sony w 2005 roku. Dopiero cztery lata później, w roku 2009 oficjalnie ogłoszono, że prace nad Red Dead Redemption faktycznie trwają.

Pozostałe okładki

Red Dead Revolver - Xbox


Więcej informacji o grze