» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

The Warriors

Gra The Warriors powstała na podstawie filmu pod tym samym tytułem (w Polsce znanym jako Wojownicy), wyreżyserowanego przez Waltera Hilla w 1979 roku. Mamy drugą połowę ubiegłego wieku. Na ulicach Nowego Jorku trwa bezwzględna walka gangów w łącznej liczbie ponad sześćdziesięciu tysięcy członków. I my trafiamy w sam środek tego piekła.

The Warriors - PlayStation 2
ProducentRockstar Toronto (PS2, Xbox), Rockstar Leeds (PSP)
GatunekAkcja
TrybSingleplayer, Multiplayer
PlatformaPlayStation 2, PlayStation Portable, Xbox, PlayStation 3, PlayStation 4
Premiera
USEUPL

PS2, Xbox: 17 października 2005,
PSP: 12 lutego 2007,
PS4: 5 lipca 2016
PS2, Xbox: 21 października 2005,
PSP: 23 lutego 2007,
PS4: 5 lipca 2016
PS2: 2 listopada 2005,
PSP: 16 marca 2007,
PS4: 5 lipca 2016
Internet/thewarriors
OgraniczeniaPEGI: 18+, ESRB: M


The Warriors jest w zasadzie przyjemną "kopanką", w której nie obowiązują żadne reguły, a klucz do zwycięstwa stanowi praca zespołowa. Oprócz własnych kończyn, stanowiących najbardziej podstawowy zestaw broni, do dyspozycji twórcy gry oddają nam szeroki wachlarz ciekawych narzędzi, np. butelki z benzyną, kije bejzbolowe, etc. Jako uczestnik walk ulicznych stawiamy jednak głównie na siłę własnych mięśni. Dysponujemy pokaźną kolekcją ciosów i technik, m.in. rozbijanie głów przeciwników o podłoże. Mroczny klimat budują wyszukane dźwięki, odgłosy łamanych kości.

Poruszamy się po dobrze odwzorowanym mieście z wszystkimi charakterystycznymi punktami. Odwiedzić możemy m.in. zdewastowane stacje metra, zniszczone wesołe miasteczko, liczne ciemne zaułki, a wszystko to brudne i zalane cieniem. Akcja tocząca się po zmroku, wrażenie osaczenia i wrogo nastawione otoczenie, na które składają się całe zastępy gangsterów, narkomanów i prostytutek oraz resztki sił policji to cały świat gry. Brutalny i wciągający na długie godziny.

Pozostałe okładki

The Warriors - PlayStation Portable The Warriors - Xbox


Więcej informacji o grze