» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Monster Truck Madness 64

Monster Truck Madness 64 jest jedną z nielicznych gier wydanych przez Rockstar Games, jednak nie stworzonych przez to studio. Tytuł ten, wydany w połowie 1999 roku, jest portem drugiej części serii MTM, przeznaczoną tylko na konsolę Nintendo 64.

Monster Truck Madness 64 - Nintendo 64
ProducentEdge of Reality
WydawcaRockstar Games
GatunekWyścigi
TrybSingleplayer, Multiplayer
PlatformaNintendo 64
Premiera
US

30 lipca 1999
Internetmicrosoft.com/games/monster
OgraniczeniaESRB: E


Monster Truck Madness 64 oferuje nam możliwość ścigania się potężnymi monster truckami zarówno z konsolą w trybie dla pojedynczego gracza, jak i z drugą osobą w trybie multiplayer. Dostępnych jest kilka rodzajów wyścigów - m.in. jazda na czas przez punkty kontrolne oraz jazda pokazowa. Na trasie rozrzucone mogą być rozmaite power-upy (niewidzialność, pancerze, super skoki, nitro, a także plamy oleju i bomby, które możemy wypuszczać pod koła przeciwników). W trybie dla wielu graczy natomiast istnieje możliwość rozegrania meczu hokejowego, czy klasycznego pościgu z udziałem policji.

W grze znajdziemy dwadzieścia różnych modeli pojazdów. Pojawiły się między nimi takie maszyny jak Bigfoot, Police Truck, Rampage i Hollywood Hogan. Osiągi tych samochodów można zaś wypróbować na dziesięciu unikalnych trasach. Wyścigi odbywają się ponadto w zmiennych warunkach pogodowych i o różnych porach dnia.

Więcej informacji o grze