» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Midnight Club: Street Racing

Seria Midnight Club wyznaczyła w świecie gier wideo nowy trend i wskazała drogę, którą później poszli inni twórcy wirtualnych wyścigów ulicznych. MC: Street Racing, będący jednym z tytułów startowych PlayStation 2, oferował w tym czasie dwie nadzwyczaj duże mapy: Nowy Jork oraz Londyn.

Midnight Club: Street Racing - PS2
ProducentRockstar San Diego (PS2),
Rebellion Developments (GBA)
GatunekWyścigi
TrybSingleplayer, Multiplayer
PlatformaPlayStation 2,
Game Boy Advance
Premiera
US

EU

PS2: 25 października 2000,
GBA: 14 listopada 2001
PS2: 8 grudnia 2000,
GBA: 8 lutego 2002
Internet/midnightclub
OgraniczeniaPEGI: 12+, ESRB: T


Obydwa miasta, które można eksplorować w zasadzie bez ograniczeń, stanowią bez wątpienia jedną z najmocniejszych stron produkcji. Przy swoim zróżnicowaniu zawierają bardzo wiele detali i ciasnych uliczek. W grze można bez problemu rozpoznać takie miejsca jak Times Square czy Pałac Westminster. Poznane między wyścigami skróty można później wykorzystać w pojedynku.

Fabuła nie jest bardzo wyszukana. Zaczynamy jako uzdolniony kierowca taksówki z Nowego Jorku i dołączamy do ekipy Midnight Clubu, organizującej nocne, nielegalne wyścigi ulicami metropolii. Wygrywając kolejne pojedynki pniemy się w górę hierarchii i zdobywamy nowe wozy. Bardzo często mierzymy się w starciach jeden na jednego, rzadziej ścigamy się w grupie.

Mimo nasuwającego się, typowo samochodowego charakteru, Midnight Club: Street Racing jest jednak grą bardziej zręcznościową. Model jazdy i fizyka zostały tu maksymalnie uproszczone, a twórcy postawili na frajdę i tempo rozgrywki. Ciekawą opcją jest tryb gry wieloosobowej. Na podzielonym ekranie możemy zagrać z drugą osobą m.in. w klasyczny capture the flag.

Pozostałe okładki

Midnight Club: Street Racing - Game Boy Advance


Więcej informacji o grze