» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Austin Powers: Oh, Behave!

Austin Powers: Oh, Behave! powstała na fali popularności serii filmów opowiadających o przygodach "asa" brytyjskiego wywiadu, w którego wcielił się niezapomniany Mike Myers. Grę wydano ekskluzywnie na konsolę Game Boy Color.

Austin Powers: Oh, Behave! - Game Boy Color
ProducentTarantula Studios
GatunekAkcja
TrybSingleplayer
PlatformaGame Boy Color
Premiera
US
EU

17 września 2000
27 października 2000
OgraniczeniaESRB: T


W zasadzie produkcję Tarantula Studios trudno nazwać grą, bowiem przypomina ona bardziej handheldowy zestaw dla Prawdziwych Fanów Austina Powersa. Znajdziemy tam wiele popularnych narzędzi i aplikacji ozdobionych motywami z filmu: edytor tekstu Austin's Pad, kalkulator Shagulator, a nawet stylizowaną imitację przeglądarki internetowej. Za jej pomocą można przejrzeć kilka stron zawierających informacje o filmie i aktorach. Wszystko to zamknięte zostało w środowisku przypominającym systemy rodziny Windows. Istnieje możliwość podmiany tła pulpitu, wygaszacza ekranu, dźwięków, a nawet komunikowania się z innymi użytkownikami za pomocą portu podczerwieni oraz drukowania wiadomości przy użyciu Game Boy Printer.

To wszystko jednak tylko duża przystawka do właściwej zawartości: kolekcji minigier. Te niestety nie prezentują się zbyt imponująco i wyglądają jakby same były bardziej dodatkiem do "systemu". Programiści poszli w tym względzie na łatwiznę i przygotowali jedynie przeróbki kultowych gier, takich jak: Pac-Man, Othello czy Kamień-Papier-Nożyce. "International Man in a Platform Game", która wydaje się daniem głównym, również nie powala. Ot, kierując ruchami Powersa przez wszystkie poziomy unikamy różnych latających przedmiotów. Powiało tandetą?

Po premierze wersji na przenośną konsolkę Nintendo przygotowywano edycję przeznaczoną dla Sony PlayStation 2. Produkcja została jednak wstrzymana. Zapewne niemały wpływ na taką decyzję miały bardzo niskie noty jakie otrzymała gra.

Więcej informacji o grze