» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Grand Theft Auto: London 1969

Grand Theft Auto: London 1969 to pierwszy i ostatni dodatek (Mission Pack) dla Grand Theft Auto. Jak sama nazwa wskazuje, paczka zawiera nowe miasto oraz misje, choć nie tylko.

Grand Theft Auto: London 1969 - PC
ProducentRockstar North,
Rockstar Toronto
GatunekAkcja
TrybSingleplayer, Multiplayer
PlatformaPC, PlayStation
Premiera
US
EU

29 kwietnia 1999
29 kwietnia 1999
Internet/gtalondon
OgraniczeniaPEGI: 18+, ESRB: M


Akcja dodatku toczy się w stolicy Anglii, w roku 1969. Jak na Londyn przystało, poruszamy się tutaj lewą stroną jezdni. Poza nowym miastem gracze otrzymali 32 dodatkowe misje, 30 zupełnie nowych pojazdów oraz kolejne bronie poszerzające dostępny już arsenał. Wszystkie wehikuły zostały oczywiście przystosowane to panujących w tamtych czasach realiów. Poza tym w grze odnajdziemy wiele charakterystycznych miejsc (Big Ben, Westminster) oraz innych angielskich akcentów, jak na przykład użyte w dialogach typowe zwroty. Pod względem graficznym GTA: London niewiele odbiega od podstawowej gry. Mapa została wykonana w podobny sposób i nadal obserwujemy wydarzenia z lotu ptaka. Jedynie kolorystyka została nieco podrasowana, dzięki czemu miasto wydaje się barwniejsze i jaśniejsze.

Zupełnie odmienny natomiast jest cel głównego bohatera, którego możemy wybrać spośród ośmiu różnych postaci. Teraz nie próbujemy już zawładnąć całym miastem, a staramy się dostać na szczyt listy najbardziej poszukiwanych przestępców. W zdobyciu popularności pomóc mają liczne zadymy, rozwałki i chaos, który nasz bohater szerzy na ulicach Londynu.

Grand Theft Auto: London 1961

Z początkiem czerwca tego samego roku wydana została kolejna paczka zawierająca dodatkowe misje. GTA: London 1961 to bardzo osobliwy przypadek, bowiem stanowi dodatek do GTA: London 1969, czyli jest dodatkiem do dodatku. Zestaw przedłuża przyjemność płynącą z gry o kolejnych kilka godzin i dostępny jest od samego początku bezpłatnie. Do jego uruchomienia konieczne jest jednak posiadanie oryginalnej kopii nośnika z GTA: London 1969.

Pozostałe okładki

Grand Theft Auto: London 1969 - PSX Grand Theft Auto: London 1969 - PSX


Więcej informacji o grze