» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Midnight Club II

Midnight Club II to druga odsłona serii wyścigów od Rockstar Games. Zasady pozostają bez zmian. W zamian otrzymujemy jeszcze więcej pojazdów, jeszcze więcej tras, jeszcze więcej emocji i aż trzy nowe metropolie: Los Angeles, Paryż oraz Tokio.

Midnight Club II - PlayStation 2
ProducentRockstar San Diego
GatunekWyścigi
TrybSingleplayer, Multiplayer
PlatformaPlayStation 2, Xbox, PC
Premiera
US


EU


PL

PS2: 8 kwietnia 2003,
XBX: 3 czerwca 2003,
PC: 1 lipca 2003
PS2: 2 maja 2003,
XBX: 30 czerwca 2003,
PC: 6 lipca 2003
PS2: 25 maja 2003,
PC: 6 lipca
Internet/midnightclub2
OgraniczeniaPEGI: 16+, ESRB: T


Tak jak w poprzedniej części wszystkie lokacje są dość szczegółowo odwzorowane. Bez problemu rozpoznamy najbardziej charakterystyczne punkty wszystkich trzech miast. Ścigamy się nocą dzięki czemu oświetlenie ulic robi wyjątkowe wrażenie.

Do dyspozycji mamy 32 samochody. Nie są licencjonowane, ale bardzo przypominają istniejące w rzeczywistości modele. Często jedyną różnicą są delikatnie zmienione kształty lamp, itp. Jak przystało na wyścigi uliczne modele wozów wzbogacone są o popularne elementy dodatkowe: spoilery, winyle, nieseryjne felgi, itd. Twórcy wzbogacili grę również o nowy rodzaj lokomocji jakim są motocykle. Pojawiają się one jednak w grze bardziej jako ciekawostka. Główne skrzypce wciąż grają samochody. Bonusem jest SLF450X, prototypowy model stworzony na potrzeby gry i nie mający odpowiednika w prawdziwym świecie. To zdecydowanie najszybsze auto w Midnight Club II osiągające bez trudu prędkość ponad 400km/h.

Właśnie ciągłe uczucie prędkości jest jednym z największych atutów gry. Całość prezentuje się niezwykle dynamicznie za sprawą przemykających szybko tu i ówdzie elementów otoczenia. W trakcie wyścigu skorzystać można również z nitro, które tylko potęguje doznania pędu.

Midnight Club II poza standardowymi trybami gry dla jednego gracza oferuje też znakomity sieciowy tryb wieloosobowy. Wraz ze znajomymi możemy ścigać się m.in. w zwykłym wyścigu, capture-the-flag, czy demolition.

Pozostałe okładki

Midnight Club II - Xbox Midnight Club II - PC


Więcej informacji o grze