» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

The Italian Job

The Italian Job jest grą opartą na motywach filmu o tym samym tytule, nakręconym w 1969 roku. Wtedy w postać głównego bohatera wcielił się wielki Sir Michael Caine. Teraz za kierownicą w skórze Charliego Crokera możemy zasiąść i my.

The Italian Job - PlayStation
ProducentPixelogic
GatunekWyścigi
TrybSingleplayer, Multiplayer
PlatformaPlayStation, PC
Premiera
US

PSX: 3 maja 2002
Internet/italianjob
OgraniczeniaESRB: T


Charlie wychodzi z więzienia i mimo wszystko decyduje się na powrót do dawnej profesji. Kradnie cztery miliony dolarów z turyńskiego banku, ściągając w ten sposób na siebie zainteresowanie nie tylko stróżów prawa, ale też mafii. Rozgrywka jest w tej grze dość prosta, ale dostarcza przez to wiele zabawy. Całość opiera się głównie na uciekaniu przed pościgami, szybkim tempie i efektownej jeździe przez najróżniejsze lokacje. Ścigamy się bowiem ulicami Londynu, Turynu, trasami alpejskimi, ale często też wpadamy w ciasne uliczki, przemykamy chodnikami, a nawet skaczemy... z dachu na dach.

Poza podstawowymi szesnastoma misjami trybu "Italian Job", otrzymujemy również 50 dodatkowych poziomów (wyzwania, jazda przez checkpointy, destruction derby), trzy tryby multiplayer oraz "Free Ride", dzięki któremu możemy swobodnie pozwiedzać Londyn i Turyn. Jeśli chodzi o pojazdy, do dyspozycji mamy trzy modele kultowego Mini Coopera oraz jedenaście innych pojazdów, w tym terenowe i autobus.

Gra została wydana również na PC, ale tylko wersja dla PlayStation w Ameryce Północnej była dystrybuowana przez Rockstar Games.

W roku 2003 wydana została inna gra pod tym samym tytułem, na podstawie remake'u oryginalnego filmu. Rockstar nie ma jednak z nią żadnego związku.

Więcej informacji o grze