» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Manhunt

Manhunt to zdecydowanie najbrutalniejsza, a co za tym idzie najbardziej kontrowersyjna z wydanych do tej pory gier Rockstar. Zapoczątkowuje serię oryginalną i tworzoną wbrew licznym przeciwnościom.

Manhunt - PlayStation 2
ProducentRockstar North
GatunekAkcja, Survival Horror
TrybSingleplayer
PlatformaPlayStation 2, Xbox, PC
Premiera
US


EU


PL

PS2: 18 listopada 2003,
Xbox: 20 kwietnia 2004,
PC: 20 kwietnia 2004
PS2: 21 listopada 2003,
Xbox: 23 kwietnia 2004,
PC: 23 kwietnia 2004
PS2: 9 grudnia 2003,
PC: 10 maja 2004
Internet/manhunt
OgraniczeniaPEGI: 18+, ESRB: M


W Manhunt wcielamy się w postać Jamesa Earla Casha, więźnia skazanego na śmierć za popełnienie bliżej niewyjaśnionej zbrodni. Cash ma zostać zabity w majestacie prawa poprzez podanie trucizny. Zamiast niej skorumpowany lekarz wstrzykuje mu jednak silny środek usypiający i przekazuje w ręce fanatycznego reżysera filmów z gatunku snuff, Starkweathera. Po przebudzeniu dowiadujemy się, że gramy główną rolę w najnowszej produkcji szaleńca i mamy szansę na uwolnienie. Jest tylko jedno "ale". Musimy przejść przez miasto pełne polujących na nas myśliwych, a jedyną możliwością by ujść przed nimi z życiem jest... mordowanie i to nie byle jakie. Im bardziej brutalną egzekucję wykonamy, tym bardziej zadowolony będzie Starkweather, który obserwuje nas za pomocą obecnych wszędzie kamer i nagrywa każdy nasz ruch.

W grze mamy do dyspozycji kilka rodzajów broni (również tak nietypowej jak worki foliowe, butelki, łomy, stłuczone szkło), jednak to nie ona jest tutaj najważniejsza. Większość czasu w Carcer City spędzimy na skradaniu się i ukrywaniu w ciemnych zakamarkach. Egzekucje są tym lepiej punktowane im dłużej czaimy się tuż za plecami przeciwników. Są oni dość silni, więc należy unikać otwartych starć z więcej niż jednym myśliwym. Odgłosy walki mogą ściągnąć więcej przeciwników dlatego najczęściej atakujemy z zaskoczenia, szybko zabijamy i wracamy do cienia. Kiedy jesteśmy ukryci, hałas może być naszym sprzymierzeńcem. Rzucona butelka zwabi myśliwego, który w pojedynkę staje się łatwiejszym celem.

Grafika w grze nie jest najwyższych lotów, ale zastosowano kilka zabiegów, np. ziarnisty filtr obrazu, które w połączeniu z grą świateł i cieni tworzą niesamowity klimat. Akcja gry rozgrywa się w ciągłym półmroku. Przerażającej atmosfery zaszczucia i wszechobecnego zła dopełnia muzyka skomponowana przez Craiga Connera.

Pozostałe okładki

Manhunt - Xbox Manhunt - PC Manhunt - PC - Edycja Specjalna (kaseta wideo)


Więcej informacji o grze