» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Midnight Club 3: DUB Edition

Midnight Club 3: DUB Edition jest trzecią już częścią serii zręcznościowych wyścigów od Rockstar San Diego. Tematyka ponownie nawiązuje do nielegalnych, nocnych wyścigów ulicami wielkich miast.

Midnight Club 3: DUB Edition - PlayStation 2
ProducentRockstar San Diego
GatunekWyścigi
TrybSingleplayer, Multiplayer
PlatformaPlayStation 2, Xbox, PSP
Premiera
US
EU
PL

PS2: 12 kwietnia 2005,
XBX: 12 kwietnia 2005,
PSP: 28 czerwca 2005,
PS2: 12 marca 2006 (Remix),
XBX: 12 marca 2006 (Remix)
PS2: 15 kwietnia 2005,
XBX: 15 kwietnia 2005,
PSP: 1 września 2005,
PS2: 12 marca 2006 (Remix),
XBX: 12 marca 2006 (Remix)
PS2: 17 maja 2005,
PSP: 26 września 2005,
PS2: 14 kwietnia 2006 (Remix)
Internet/midnightclub3
OgraniczeniaPEGI: 12+, ESRB: E10+


Tym razem zostajemy rzuceni na ulice wyłącznie amerykańskich metropolii: San Diego, Atlanty oraz Detroit. Miasta są większe i dużo bardziej szczegółowe niż w poprzednich odsłonach Midnight Club. Więcej jest zakrętów, skrzyżowań i ciasnych alejek pozwalających na drobne oszustwa.

Gra powstała we współpracy z prestiżowym miesięcznikiem motoryzacyjnym DUB Magazine specjalizującym się w tematyce tuningu pojazdów. Współpraca ta objawia się szczególnie w specjalnych typach wyścigów sponsorowanych przez DUB oraz części do tuningu markowanych logo magazynu.

Midnight Club 3: DUB Edition jest dla serii kamieniem milowym, a to dzięki zastosowaniu szeregu nowości i ulepszeń starych mechanizmów. Najbardziej zauważalnym elementem są licencjonowane pojazdy. Do dyspozycji dostajemy ponad 60 samochodów i motocykli dobrze znanych z ulic. Praktycznie wszystkie pojazdy poddają się bogatemu tuningowi zarówno wizualnemu jak i wydajnościowemu. Jedynie auta z klasy A nie mają możliwości poprawy osiągów. Modele pojazdów również uległy wyraźnej poprawie. Są bardziej szczegółowe, a i nawet felgi zostały zamienione z płaskich tekstur na modele.

Zmianie uległ też system doboru kolejnych wyścigów. Teraz wszystkie miasta stoją przed nami otworem. Możemy dowolnie zwiedzać je wzdłuż i wszerz samodzielnie wybierając sobie trasę i rodzaj wyścigu, w którym chcemy wziąć udział. Możemy ścigać się z innymi kierowcami krążącymi po mieście albo też udać się w ustalone miejsce, w którym inicjowany jest turniej. W turniejach stawka jest dużo większa, ale i wymagania rosną.

Midnight Club 3: DUB Edition próbuje w sposób inteligentny dopasować poziom trudności do umiejętności gracza. Jeśli idzie nam dobrze to nasi przeciwnicy też starają się nie schodzić nam z ogona i zażarcie walczą o pozycję lidera. Kiedy zaliczamy notoryczne potknięcia pojazdy sterowane przez grę trochę odpuszczają. Nie oznacza to oczywiście jednak, że rywale będą na nas czekać - nic z tych rzeczy.

W niespełna rok po premierze gry wydana została jej edycja rozszerzona zatytułowana Midnight Club 3: DUB Edition Remix. Od swojego pierwowzoru różni się pod wieloma względami. Największym dodatkiem jest zupełnie nowe miasto - Tokio. Otrzymaliśmy również 20 zupełnie nowych samochodów i 25 utworów muzycznych. Rozszerzenie objęło też wiele mniejszych zmian, jak np. dodatkowe elementy do tuningu wozów. Nieznacznej poprawie uległa oprawa wizualna. Rockstar zadedykowało tę edycję wieloletnim fanom gry jako nagrodę za ich wierność serii. Cóż to jednak za nagroda kiedy trzeba wszystko zaliczać od podstaw? Na szczęście twórcy pomyśleli o tym i udostępnili graczom możliwość importu zapisanych stanów gry z wersji podstawowej.

Pozostałe okładki

Midnight Club 3: DUB Edition - Xbox Midnight Club 3: DUB Edition - PlayStation Portable
Midnight Club 3: DUB Edition Remix - PlayStation 2 Midnight Club 3: DUB Edition Remix - Xbox


Więcej informacji o grze