» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Nowe Bully anulowane raz jeszcze

sdr napisał 1 stycznia 2021 o 21:49, skomentowano 1 raz (zablokowane)
Temat kontynuacji Bully powraca regularnie w internetowych dyskusjach. W końcu to jedna z tych gier Rockstar, do których wielu graczy czuje ogromny sentyment. Jakoś jednak nie możemy się doczekać żadnej oficjalnej informacji w tej sprawie.

Bully - Jimmy Hopkins

Pozostają więc tylko domysły i przecieki - prawdziwe lub nie. Te ostatnie zwykle pochodzą z niepewnych źródeł i z reguły się nie sprawdzają. Jest jednak na Scenie kilka osób, które są uznawane za wiedzące więcej niż inni, wśród nich Tez2 oraz Yan2295. Mało kiedy zdarza się żeby panowie "puszczali parę" albo przemawiali jednym głosem tak zgodnie jak w tym przypadku.

W temacie na GTA Forums poświęconym spekulacjom dotyczącym GTA VI i możliwym przyczynom opóźnień w pracach nad grą, jednemu z uczestników dyskusji odpowiedział właśnie Tez2. Zdecydował się on przedstawić swoją teorię, a chcąc nie chcąc jej częścią okazało się nowe Bully.


Tez2

Zgaduję, że w 2015 (GTA VI) wciąż było w pre-produkcji, więc właściwe prace nie ruszyły przed 2016 lub 2017, ale wkrótce potem tempo zwolniło z powodu RDR2, któremu trzeba było poświęcić więcej uwagi, a także Bully 2. Ten drugi projekt został ostatecznie zamknięty w 2017, najpewniej żeby skupić uwagę studia na GTA VI.
Później do tej wypowiedzi na Reddicie odniósł się Yan2295:


Yan2295

Tak, ma rację.
Krótko, ale treściwie ;) Czy więc właśnie tak miały się sprawy i rzeczywiście Bully straciło trzy lata temu kolejną okazję, aby wyjść poza sferę naszych marzeń? Jeśli to wszystko okazałoby się prawdą, najwyraźniej Rockstar dzieli to marzenie razem z nami, ale ciągle coś staje na drodze do jego realizacji. Wobec tego życzmy sobie wszyscy na nowy rok spełnienia marzeń :)

Plotka: nowe Bully bez Jimmy'ego

sdr napisał 26 października 2020 o 11:13, komentarze zablokowane
...a przynajmniej bez udziału aktora podkładającego głos protagoniście pierwszej części. Tyle wiemy na pewno. Chyba ;)


Oczywiście powiększenie na początku października rodziny Rockstar o nowe studio w Dundee nie mogłoby obejść się bez plotek. Wiele osób zachodzi w głowę nad czym była ekipa Ruffian Games może pracować. Naturalnym wydaje się, że powinni pomagać przy kolejnym wielkim projekcie (w domyśle GTA VI ;)), ale są też tacy, którzy uważają że dodatkowe ręce mogą przydać się do innych zadań, np. portowania starszych tytułów albo... równoległej pracy nad innymi.

Wśród kandydatów do kolejnej gry od Rockstar niebędącej GTA ani RDR od dłuższego czasu prym wiedzie kontynuacja Bully. Plotek na ten temat wiele było szczególnie w ubiegłym roku. Studio nigdy jednoznacznie się do nich nie odniosło, ale wszyscy dobrze pamiętamy, że nawet Dan Houser swego czasu bardzo przychylnie wypowiadał się na temat Bully 2. Inna sprawa, że Dan już w Rockstar nie pracuje...

Jednak nawet gdyby nowe Bully faktycznie miało powstać, wątpliwym zdaje się, że spotkamy w grze Jimmy'ego Hopkinsa, nie wspominając już nawet o kierowaniu tą postacią. Zaprzeczył temu niedawno sam Gerry Rosenthal, czyli aktor udzielający głosu Jimmy'emu. W zamieszczonym jakiś czas temu na kanale Awfully Irish podkaście, Gerry został zapytany m.in. właśnie o Bully 2. Chociaż miło wspomina współpracę z Rockstar i chętnie znowu pojawiłby się w grze, nikt ze studia się z nim nie kontaktował w tej sprawie. Przyznał też, że nie podpisywał żadnej umowy, która zabraniałaby mu o tym wspominać. Chyba, że nie wolno mu mówić również o umowie ;)

Podkastu możecie wysłuchać na załączonym wyżej nagraniu. Temat Bully zamyka się w pierwszym kwadransie audycji, ale zachęcam do zapoznania się z całością. Z rozmowy dowiadujemy się więcej m.in. o drugiej pasji Gerry'ego, którą jest muzyka.

Wyprzedaż Rockstar w Humble Store

sdr napisał 22 listopada 2019 o 11:09, skomentowano 1 raz (zablokowane)
W Humble Store trwa wielka wyprzedaż gier spod znaku Wielkiej Gwiazdy. Taniej kupimy klasyki, ale również nadal gorące Red Dead Redemption II.

Wyprzedaż Rockstar w Humble Store

Oto pełna lista gier objętych promocją wraz z cenami:Wyprzedaż potrwa jeszcze 11 dni, do 3 grudnia.

Bully 2: wyciekłe screeny to fałszywki

sdr napisał 5 września 2019 o 18:53, komentarze zablokowane
W ostatnich tygodniach pisałem o tajemniczych screenach z menu gry, która mogłaby być Bully 2. Czas na sprostowanie - to nie jest Bully 2.

Bully 2 - tweet Felipe Borgesa

Cała sprawa okazała się jednym wielkim oszustwem w wykonaniu niejakiego Felipe Borgesa, który ujawnił na Twitterze, że "wyciekłe" screeny to tylko jego koncepcja tego jak Bully 2 mogłoby wyglądać. Na dowód przedstawił screeny nieobrobionych grafik, które wykorzystał do przygotowania fejka.

Borges wydaje się zaskoczony wywołanym przez siebie zamieszaniem, ale czy naprawdę nie mógł się tego spodziewać? Zwyczajnie oszukał wielu fanów czekających od lat na kontynuację serii i trudno znaleźć dla niego jakiekolwiek usprawiedliwienie.

Plotka: kolejny screen z menu Bully 2

sdr napisał 27 sierpnia 2019 o 15:57, komentarze zablokowane
Na Reddicie pojawiło się kolejne zdjęcie rzekomego menu Bully 2. Menu wygląda trochę inaczej, ale wciąż podobnie do tego co widzieliśmy poprzednio.

Plotka: menu gry Bully 2

Zdjęcie zostało opublikowane przez użytkownika o nicku zuke2000. Jak twierdzi, fotkę otrzymał w prywatnej wiadomości od innej osoby, która to osoba z kolei pozyskała je przez Discorda. Wygląda więc na to, że zdjęcie przebyło długą drogę, aby maksymalnie utrudnić dotarcie do autora przecieku. O ile to faktycznie przeciek, a nie tylko dobrze przygotowany fake.

Tak czy inaczej, znowu mamy do czynienia z podglądem mapy w głównym menu gry. Tym razem sama mapa jest trochę wyraźniejsza i ma włączoną legendę, a na niej takie punkty jak:


  • Safe House (kryjówka),

  • Biology I (Biologia I),

  • Clothing Store (sklep odzieżowy),

  • Hospital (szpital),

  • Store (sklep),

  • Alphonse,

  • Bullworth,

  • Jack,

  • Bullhorn Status (?).Ponadto na dole ekranu widać logo Bully 2 oraz coś na kształt wskaźnika stanu połączenia z aplikacją towarzyszącą. Najwyraźniej gra takową dostanie, podobnie jak Red Dead Redemption II. Jedyne czego brakuje to nawigacji u góry. Co sądzicie o tym zdjęciu? Prawdziwe czy nie?