» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

GTA Online: The Contract

sdr napisał 15 grudnia 2021 o 18:47, komentarze zablokowane
Możemy już ogrywać kolejną dużą aktualizację GTA Online. The Contract rzuca nas w świat celebrytów i ich problemów, z którymi pomogą się nam uporać starzy znajomi, Franklin i Lamar.


Franklin jest twarzą i mózgiem nowej agencji, a my jako jego partnerzy będziemy zajmować się mniej oficjalną częścią działalności biznesu. W końcu czasem trzeba sobie pobrudzić ręce. Na pierwszy ogień przyjdzie nam rozwiązać sprawę skradzionego telefonu Dr. Dre, na którym znajdują się premierowe kawałki artysty.

Wiarygodność jest wszystkimJako nowa agencja musimy zdobyć doświadczenie i zbudować wiarygodność. W tym celu będziemy wykonywać mniejsze Zlecenia ochrony oraz Zabójstwa na telefon. Szczegółowe instrukcje dla tych drugich będziemy odbierać jak za starych dobrych czasów, za pośrednictwem budek telefonicznych.

W zleceniach pomogą nam Franklin oraz pracująca w agencji hakerka Imani. Oboje zapewnią nam wsparcie służąc swoimi umiejętnościami lub choćby podstawiając potrzebny pojazd.

Nowa zawartość
 • Broń: ciężki karabin, paralizator, kompaktowa wyrzutnia EM.

 • Samochody: Pegassi Ignus, Lampadati Cinquemila, Pfister Astron, Dewbauchee Champion, Bravado Buffalo STX, Enus Deity, Enus Jubilee.

 • Muzyka: nowe radio MOTOMAMI Los Santos, nowe utwory w Radio Los Santos i West Coast Classics.W grze dostępnych jest od dzisiaj również trochę nowych elementów ubioru i akcesoriów. W salonie tatuażu znajdziemy nowe wzory, a u barbera nowe fryzury i malowania twarzy. Jak każda większa aktualizacja GTA Online, tak i The Contract przynosi też mniejsze usprawnienia i zmiany w rozgrywce.

Premiera Red Dead Online: Blood Money

sdr napisał 13 lipca 2021 o 23:10, komentarze zablokowane
Dzisiaj wreszcie debiutuje wyczekiwana miesiącami aktualizacja Blood Money dla Red Dead Online.


Szczegółowe informacje na jej temat zostały już przedstawione w ubiegłotygodniowym wpisie. Przypomnijmy jednak pokrótce co Blood Money wprowadza do gry i sprawdźmy jakie dodatkowe atrakcje przygotowali twórcy na okoliczność premiery.

Krwawa forsa
 • Wydarzenia przedstawione w Blood Money kręcą się wokół ciemnych interesów Angelo Bronte oraz poszukiwań Kapitału - nielegalnej waluty, której wartość Bronte chce podbić poprzez zgromadzenie jak największych jej zapasów.
  Zadania będziemy jednak wykonywać na zlecenie prawej ręki bossa, Guido Martellego.

 • W otoczeniu Martellego poznamy kilka person o szemranej reputacji, dla których popełnimy szereg Przestępstw. Wystarczy odwiedzić Anthony'ego Foremana, Jamesa Langtona, Seana Macguire oraz niejakiego Joe.
  W trakcie zlecanych nam przez nich zadań będziemy mogli natrafić na Kapitał. Im więcej go uzbieramy, tym szybciej otworzą się przed nami intratniejsze propozycje.

 • Blood Money wprowadza do gry również trzy przestępstwa wielostopniowe: Zlecenie: kolej, Zlecenie: Jeb Phelps oraz Zlecenie: Bluewater. Za każdym z nich kryje się dodatkowe tło fabularne.

 • Podróżując przez świat Red Dead Online natrafimy też na liczne okazje do ograbienia pobliskiego domostwa lub obozu.

 • Po uzbieraniu odpowiedniej ilości Kapitału Martelli zaproponuje nam udział w tzw. Okazjach, polegających na kradzieży trzech drogocennych kamieni - Klejnotów Zachodu. Należą one do nieprzychylnego organizacji senatora Lemoyne, a pierwszy z nich - szmaragd Covingtonów - transportowany jest właśnie silnie strzeżonym pociągiem.Aby ułatwić sobie nieco start na drodze występku, po rozmowie z Martellim, u pasera będziemy mogli zakupić specjalny niezbędnik najemnika zawierający chustę Fierro, paczkę amunicji, przedmioty jednorazowego użytku oraz Kapitał.

Red Dead Online: Blood Money

Klub, powroty i zmiany
 • W dniu dzisiejszym startuje nowa odsłona Klubu Wheelera, Rawsona i spółki - Klub rewolwerowca. W cenie 25 sztabek uzyskamy dostęp do 25 rang, których ukończenie zapewni nam nie tylko zwrot inwestycji, ale również szereg ciekawych nagród.

 • Do oferty sprzedawców w RDO powraca szereg przedmiotów dostępnych wcześniej jedynie dla nabywców Przepustek bandyty. U Madame Nazar możemy teraz zakupić strój Haraway i poncho Rebellion, a jeśli ukończymy Okazję kradzieży Szmaragdu Covingtonów na bezwzględnym poziomie trudności, w ofercie pojawi się również czapka Pacific Union.
  U paserów możemy z kolei nabyć broszurę umożliwiającą szybkie podróżowanie z przenośnego obozu.

 • Wszystkie misje od kontaktów w grze swobodnej znajdują się teraz w nowym menu misji gry swobodnej.

 • Uczestnicy sesji mogą od teraz wybierać tryby gry do nowej serii nominowanej.Zniżki
 • Darmowe drinki we wszystkich saloonach.

 • Darmowe akcesorium do wyboru.

 • 40% zniżki na konie American Paint.

 • 40% zniżki na karty umiejętności.

 • 40% zniżki na psy obozowe.

 • 40% zniżki na wystroje obozu.

 • 40% zniżki na odzież w sklepie Gusa.

 • 40% zniżki na wszystkie poncho.

 • 30% zniżki na boksy w stajni.

 • 30% zniżki na broszury o wytwarzaniu broni.

 • 30% zniżki na ulepszone siodła .

 • 30% zniżki na juki związane z rolami.

 • 30% zniżki na wóz łowcy nagród.

 • 30% zniżki na lekki sztucer.

 • 30% zniżki na rewolwer marynarki.Dzisiejsza aktualizacja wprowadza również do Red Dead Redemption II obsługę technologii NVIDIA DLSS, zwiększającej płynność i ostrość obrazu na kompatybilnych kartach graficznych z serii RTX.

Klub rewolwerowca

sdr napisał 7 lipca 2021 o 23:51, komentarze zablokowane
Wraz z aktualizacją Blood Money w Red Dead Online pojawi się zupełnie nowa przepustka Klubu rewolwerowca. Wiemy już jakie nagrody będzie można w jej ramach odblokować.


Na Newswire pojawiła się rozpiska z najistotniejszą zawartością jaka zostanie udostępniona w każdej z czterech przepustek. Poza wymienionymi niżej, ukończenie wszystkich poziomów każdej przepustki zapewni nam 25 sztabek złota oraz liczne premie, przedmioty i inne nagrody.

Przepustka pierwsza od 13 lipca do 9 sierpnia

Przepustka druga od 10 sierpnia do 6 września

Przepustka trzecia od 7 września do 4 października

Przepustka czwarta od 5 do 27 października

Ponadto każdy gracz, który zakupi wszystkie cztery przepustki, jesienią otrzyma bezpłatny dostęp do Przepustki halloweenowej 2.

Zwiastun Red Dead Online: Blood Money

sdr napisał 7 lipca 2021 o 16:03, komentarze zablokowane
Zgodnie z wczorajszą obietnicą, pojawił się oficjalny zwiastun kolejnej aktualizacji Red Dead Online. Poznaliśmy też więcej szczegółów na temat nowej zawartości.Wejdźcie do prosperującego przestępczego podziemia dzięki aktualizacji Red Dead Online: Blood Money, która ukaże się już 13 lipca, i pobrudźcie sobie ręce, służąc wyjątkowo sławnym i mającym liczne koneksje członkom socjety Saint Denis.
Przestępstwa i okazjeAktualizacja Blood Money zapowiada się naprawdę dobrze. Wygląda na to, że ponownie otrzymamy wraz z nią dodatkowy wątek fabularny. Akcja ma się kręcić wokół Guido Martellego, prawej ręki znanego z Red Dead Redemption II Angelo Bronte.


Martelli stara się odzyskać cenny towar zwany Kapitałem. Pierwotnie został on stworzony jako środek wymiany, którego nie sięgnie czujne oko urzędu podatkowego, ale ostatecznie trafił w ręce prawie każdej szumowiny w pięciu stanach. Teraz Bronte i Martelli chcą go odzyskać.
Na Kapitał będziemy natrafiać podczas przestępstw dokonywanych na zlecenie Guido oraz innych postaci, z którymi ten nas skontaktuje. Będą to m.in. napady na dyliżanse, porwania, odzyskiwanie długów, a nawet wielostopniowe napady. Przestępstwa można wykonywać w bandzie lub w pojedynkę. Ponadto przemierzając świat gry natrafimy na domostwa oraz obozy, które będziemy mogli ograbić. Tam również pojawi się szansa na znalezienie Kapitału.

Po zebraniu wystarczającej ilości zagubionego Kapitału Martelli zaoferuje nam dostęp do bardziej lukratywnych okazji. Korzystając z nich ukradniemy drogocenne kamienie należące do pewnego senatora z Lemoyne, który przeszkadza Brontemu w prowadzeniu interesów. W ten sposób zachwiejemy pozycją polityka i wzbogacimy się.

Red Dead Online - Klub rewolwerowca

Klub rewolwerowcaWraz z aktualizacją Blood Money udostępniona zostanie nowa odsłona przepustki sezonowej, teraz nazywana Klubem rewolwerowca. Zostanie ona podzielona na cztery części, z których każda będzie kosztowała 25 sztabek złota i będzie się składała z 25 rang. Osiągnięcie wszystkich rang zapewni zwrot całego zainwestowanego złota, a wykupienie kompletu przepustek odblokuje dostęp do darmowej Przepustki halloweenowej 2.

W ramach każdej z czterech przepustek otrzymamy szansę zdobycia dostępu do szeregu korzyści: ekskluzywnych nagród, premii i przedmiotów. Pierwszym z unikalnych przedmiotów do zdobycia będzie strój Redcliff, noszony w trybie fabularnym przez Dutcha.

Powrót przedmiotów z przepustekGracze, którzy przegapili wcześniejsze Przepustki bandyty z pewnością ucieszą się na wieść o możliwości pozyskania niektórych przedmiotów oferowanych w ich ramach. Część broszur i strojów z przepustek zostanie udostępniona do zakupu w sklepach i u paserów.

Wsparcie dla DLSSWtorkowa aktualizacja przyniesie też zmiany na gruncie technicznym. Od teraz, dzięki wsparciu dla technologii NVIDIA DLSS, Red Dead Redemption II w wersji na PC będzie działać znacznie płynniej, a wyświetlany obraz zyska na ostrości - oczywiście jeśli dysponujecie kartą graficzną od "zielonych" z serii RTX.

Aktualizacja Blood Money ukaże się 13 lipca.

Krwawa forsa

sdr napisał 6 lipca 2021 o 23:56, komentarze zablokowane
Dzisiejszy dzień nie przyniósł spodziewanej przez wielu letniej aktualizacji Red Dead Online, ale przynajmniej dowiedzieliśmy się kiedy w końcu to nastąpi.

Red Dead Online - Blood Money

Premiera najnowszej aktualizacji pod tytułem Blood Money będzie miała miejsce już za tydzień, we wtorek 13 lipca. Taka informacja pojawiła się dzisiaj na Newswire.

Z kolei już jutro mamy poznać więcej szczegółów na temat nowej zawartości dla RDO, a także zobaczyć oficjalny zwiastun. Środa powinna rozwiać wiele wątpliwości. Czekamy!