» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Rockstar kontra cheaty

sdr napisał 25 marca 2021 o 01:04, komentarze zablokowane
Oszuści są zmorą GTA Online od lat, a i w RDO poczynają sobie coraz śmielej. Do tej pory twórcy gry nieszczególnie się nimi przejmowali, ale teraz Rockstar wytacza ciężkie działa. Nawet dwa.

Rockstar kontra cheaty

Te dwa "działa" to nowe stanowiska, na które zostaną oddelegowani pracownicy konkretnie do wykrywania i zwalczania oszustw, w tym tzw. mod menu. Te w ostatnich latach stały się prawdziwym utrapieniem uczciwych graczy, dając cheaterom ogromne możliwości wpływu na świat gry.

Pracownik, który zostanie zatrudniony w Rockstar India na stanowisku Associate Cheat Operations Analyst będzie odpowiedzialny za namierzanie grup trudniących się tworzeniem i dystrybucją oprogramowania cheaterskiego oraz innego rodzaju szkodliwą dla Rockstar działalnością. Z kolei osoba, która zajmie stanowisko Senior Cheat Software Analyst w Rockstar North, metodami inżynierii wstecznej będzie wykryte narzędzia rozkładać na czynniki pierwsze. Wiedza o sposobie ich działania ma pozwolić na szybsze łatanie wykorzystywanych podatności i tym samym czynić szkodliwe oprogramowanie bezużytecznym.

Oczywiście twórcy mod menu najpewniej tak od razu się nie poddadzą i będą szukać w kodzie gry nowych dziur. Lepiej jednak chyba żeby bawili się z Rockstar w kotka i myszkę, niż żeby studio zupełnie odpuściło walkę. To jest wojna.

From Rockstar with love

sdr napisał 6 lutego 2021 o 00:33, komentarze zablokowane
To chyba jakiś nowy zwyczaj, że z początkiem roku Rockstar chwali się kolejnymi rekordami i dziękuje społeczności. Szczęśliwie wraz z ciepłym słowem w parze idzie dobre słowo - słowo zapowiedzi.

Podziękowania od Rockstar Games

W najnowszym wpisie na Newswire Gwiazdy Rocka przede wszystkim chwalą się tym co w ostatnim roku pojawiło się w GTA Online oraz Red Dead Online. Chwalą się też imponującymi słupkami. Obie gry zbierają świetne recenzje i równie świetnie "oglądają się" w serwisach wideo. Twórcy doceniają wsparcie płynące od społeczności, zarówno tej kreatywnie zaangażowanej jej części, jak i tej bardziej biernej.

Dobra, ale co tam fajnego nam obiecują na przyszłość? Najpierw prezenty. Jeśli gracie w RDO to już wiecie co dostaniecie: konia, miejsce w stajni, deszcz PD klubu i pakiet przedmiotów przydatnych w dziczy. Wkrótce mamy też więcej usłyszeć o nowych zajęciach dla samotnych wilków. Miło, jednak miejmy nadzieję, że w Rockstar pamiętają jeszcze czym stoi popkulturowy obraz Dzikiego Zachodu i dostarczą nam to czym prędzej.

Z kolei co do GTA Online, szumnych zapowiedzi dzisiaj brak. Poza nowymi okazjami do zgarnięcia bonusowych GTA$ i elementów garderoby, w najbliższej przyszłości możemy liczyć tylko na nieokreślony darmowy pojazd. Oby chociaż było to coś lepszego niż ostatnio. Tymczasem jeśli zagramy do 12 lutego, w naszej wirtualnej szafie wylądują koszulka i czapka Rockstar...

GTA Online: Skok na Cayo Perico

sdr napisał 15 grudnia 2020 o 22:20, komentarze zablokowane
Dzisiaj debiutuje największa aktualizacja w historii GTA Online. Skok na Cayo Perico przynosi m.in. nowy napad, rozszerzenie mapy oraz mnóstwo muzyki.


Podstawowa mapa, znana wszystkim graczom od premiery gry ponad siedem lat temu, została rozbudowana o dodatkową wyspę - Cayo Perico - a w podziemiach kasyna Diamond swoje podwoje otworzył nowy klub Music Locker. Tam poznajemy Miguela Madrazo, który najwyraźniej nie potrafi się dogadać z El Rubio, baronem narkotykowym trzęsącym Cayo Perico i potrzebuje na niego jakiegoś haka. Naszym zadaniem będzie dostać się na wyspę, przebić przez ochronę i wykraść pewne ważne dokumenty.

Nowy napad w przeciwieństwie do już nam znanych, nie wymusza na nas żadnego konkretnego podejścia do tematu. Od nas zależy w jaki sposób przeprowadzimy infiltrację, jaką broń dobierzemy, czy wezwiemy wsparcie, jak uciekniemy. Skok można przeprowadzać oczywiście wielokrotnie i za każdym razem na inny sposób. Posiadłość El Rubio skrywa bowiem wiele kosztowności, które tylko czekają na spieniężenie. Skok na Cayo Perico to również pierwszy napad, który możemy przeprowadzić w pojedynkę.

GTA Online - Cayo Perico

Naszą bazą wypadową będzie tym razem potężna... łódź podwodna. Na jej pokładzie znajdziemy kwatery mieszkalne, mesę, karcer, czy wyrzutnie torped. Mostek kapitański wyposażony został ponadto w ekran planowania napadu. Dodatkowo możemy rozbudować swoją podwodną fortecę o warsztat broni, pociski naprowadzane, czy miejsce do przechowywania mniejszych pojazdów.

Kosatką - bo tak łódź się nazywa - możemy poruszać się jedynie wzdłuż południowej linii brzegowej San Andreas. W okolicy będzie się jednak sporo działo, bo szmuglujący kontrabandę przemytnicy często gubią części ładunku, który nie powinien przecież się zmarnować ;) A i za pomocą sonaru, w który nasz okręt jest wyposażony można odkryć coś ciekawego w odmętach Pacyfiku.

GTA Online - The Music Locker

Skok na Cayo Perico to nie tylko nowe możliwości zarobkowania w GTA Online, ale też solidny zastrzyk nowej muzyki. Do gry trafiają dzisiaj trzy nowe stacje radiowe, a FlyLo FM i Worldwide FM odświeżają swoje playlisty. Łącznie ścieżka dźwiękowa gry została wzbogacona o ponad 250 nowych utworów!

Duża aktualizacja GTA Online nie mogłaby obyć się też bez nowych zabawek. Dzisiaj w nasze ręce oddano kolejnych dziewięć pojazdów lądowych, powietrznych i wodnych oraz trzy bronie: karabin, strzelbę i unikalny pistolet El Rubio.

Podsumowanie kwartału fiskalnego Take-Two

sdr napisał 7 listopada 2020 o 00:40, komentarze zablokowane
Take-Two opublikowało w tym tygodniu kolejny kwartalny raport. Dowiadujemy się z niego, że - a jakże! - gry wydawcy radzą sobie świetnie :)

Take-Two Interactive

Pandemia to dla wielu ludzi prawdziwa katastrofa, ale branża elektronicznej rozgrywki radzi sobie w tym czasie nadzwyczaj dobrze. Największa w tym zasługa izolacji, której dobrowolnie lub nie poddają się miliony osób. Coś w tym czasie trzeba robić żeby nie zwariować i tu pojawiają się gry wideo, całe na biało...

Jak więc cała ta sytuacja odbiła się na popularności największych hitów ze stajni Rockstar? Całkowite przychody wygenerowane przez Red Dead Redemption II wzrosły w ostatnich trzech miesiącach o 124%, a baza graczy wzrosła o 47%. Łącznie rozeszły się już ponad 34 miliony egzemplarzy gry. Na szczęście przygoda dla wielu osób nie kończy się na trybie fabularnym i równie chętnie dołączają do społeczności Red Dead Online. W ostatnim roku wydatki graczy w trybie sieciowym wzrosły o 96%.

Świetnie radzi sobie również Grand Theft Auto V - to chyba żadna niespodzianka ;) Tytuł od swojej premiery w 2013 roku znalazł już na całym świecie ponad 135 milionów nabywców. Z kolei dla GTA Online ostatni kwartał był drugim najlepszym w historii pod względem liczby nowych i aktywnych graczy. Włodarzy Take-Two pozytywnie zaskoczył też poziom ich wydatków w grze ;> Spodziewają się, że dzięki kolejnej aktualizacji planowanej na ten rok, wynik ten uda się jeszcze poprawić.

Los Santos Summer Special

sdr napisał 11 sierpnia 2020 o 19:56, komentarze zablokowane
Jest już dostępna najnowsza aktualizacja GTA Online zatytułowana Los Santos Summer Special. Zobaczmy co ciekawego przynosi.


Życie na jachcieKapitan D'arcy okazuje się być człowiekiem bardziej zajętym niż nam się mogło wydawać. Bardzo chciałby abyśmy chociaż trochę posmakowali trudów jego codzienności i dlatego ma dla nas sześć nowych zadań do wykonania samodzielnie albo w kooperacji. Misje przyjmiemy telefonicznie lub bezpośrednio na mostku naszego superjachtu.

Nowe pojazdyTym razem dla odmiany nowe pojazdy nie będą nam dawkowane w cotygodniowych aktualizacjach, ale wszystkie są do naszej dyspozycji od razu - chyba, że to nie wszystkie ;)

Łącznie do gry trafia dziewięć zupełnie nowych samochodów: po dwa bolidy, supersamochody i SUV-y, a także jeden kompakt, sportowy i muscle car. Otrzymujemy również możliwość zmodyfikowania w warsztacie u Benny'ego sześciu już znanych modeli.

GTA Online

Inne nowości i zmianyAktualizacja wnosi do GTA Online także kilka mniejszych nowości, wśród których każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Będziemy m.in. szukać skradzionych rekwizytów filmowych Solomona Richardsa, kraść towar rozprowadzany na ulicach przez konkurencyjnych dilerów, walczyć w nowych wojnach handlowych, czy demolować kasyno w trybach adwersarza.

Poza tym do sklepów z odzieżą w całym stanie dotarła nowa dostawa, a wraz z nią skórzane kurtki, dresy, koszulki, maski oraz wiele innych elementów garderoby i akcesoriów.

Z gry usunięte zostały też kolejne błędy i wprowadzono kilka mniejszych usprawnień balansujących rozgrywkę. Pełną listę zmian znajdziecie na stronach wsparcia technicznego.

Jak się wam podoba dzisiejsza aktualizacja?