» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

GTA Online: Ostatnia dawka

sdr napisał 16 marca 2023 o 21:04, komentarze zablokowane
Doszliście już do siebie po Pierwszej dawce zimowej aktualizacji GTA Online? Najwyższa na to pora, bo dzisiaj Dax z ekipą Fooliganów wracają by zaaplikować nam złoty strzał.


Swoją autorską i nowatorską terapię będzie próbował przeprowadzić na nas również stary znajomy z trybu fabularnego Grand Theft Auto V.


Sięgnijcie dna psychodelicznej króliczej nory w pięciu nowych misjach fabularnych, które pozwolą odkryć tajemnicę powiązań między rynkiem narkotykowym w Los Santos i przemysłem farmaceutycznym oraz zmierzyć się z dr. Isiahem Friedlanderem, który powraca, żeby siać chaos podczas obłędnego i zakręconego finału.
Nowa zawartość
 • Pięć nowych misji Ostatniej dawki.

 • Nowe ubrania: cardigany i szerokie spodnie.Nowe pojazdy
 • Ocelot Virtue - kompatybilny z ulepszeniami Imani Tech.

 • Willard Eudora - dostępny do 29 marca.Ocelota Virtue, którym porusza się dr Friedlander, w firmowym malowaniu FriedMind będzie mógł odblokować za darmo każdy gracz, który ukończy wszystkie misje Ostatniej dawki.

GTA Online: Los Santos Drug Wars

sdr napisał 13 grudnia 2022 o 23:12, komentarze zablokowane
Jest już dostępna najnowsza aktualizacja dla GTA Online. W Los Santos Drug Wars wyniesiemy nasze narkotykowe przedsięwzięcia na zupełnie nowy poziom. Gotowi? Zobaczcie trailer.


Pierwsza dawkaDo południowego San Andreas sprowadziła się właśnie nowa ekipa - Fooliganie. To grupa młodych, pełnych entuzjazmu i przedsiębiorczych osób, na czele której stoi Dax. Przybysze mają już pomysł na intratny biznes w branży halucynogenów, ale potrzebują lokalnego partnera, który pomoże im podbić serca i umysły tubylców.

BiznesW serii sześciu nowych misji fabularnych pozyskamy niezbędny sprzęt i odblokujemy dostęp do wytwórni kwasu na pace nowego MTL Brickade'a 6x6. Laboratorium działa podobnie jak znane nam już wytwórnie klubów motocyklowych. Kwas wytwarzamy z zasobów, które możemy kupić albo ukraść.

Dostawy wykonamy nowym Maibatsu Manchezem Scoutem C. Zarówno motocykl, jak i ciężarówkę możemy ulepszać i personalizować w bazie wypadowej Fooliganów, zwanej Freakshopem. Znajdziemy tam również warsztat zbrojeniowy, w którym podrasujemy swój arsenał.

GTA Online: Los Santos Drug Wars

W każdej chwili możemy też zadzwonić do Daxa i odciążyć go w rutynowych zadaniach niezbędnych dla utrzymania zdrowego otoczenia naszego biznesu - zakłócaniu pracy FIB, sabotowaniu konkurencyjnych operacji, podkładaniu ładunków wybuchowych, itp. Klasyka.

Nowe pojazdy
 • Överflöd Entity MT

 • Annis 300R

 • Declasse Tulip M-100

 • Zirconium Journey II

 • niestandardowy BF SurferKolejna dawkaDzisiejsza aktualizacja przynosi również szereg zmian w rozgrywce i ekonomii. Poza tym w bardzo nieodległej przyszłości możemy spodziewać się kolejnych nowości, m.in. misji taksówkarskich, mobilnego punktu sprzedaży broni, dostaw towaru bezpośrednio do dilerów oraz Ostatniej dawki, czyli drugiego aktu historii Fooliganów.

Rockstar w Xbox Cloud Gaming?

sdr napisał 10 sierpnia 2022 o 13:10, komentarze zablokowane
Czy już wkrótce zagramy w Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption II w ramach Xbox Cloud Gaming? Wszystko na to wskazuje. Karta tej pierwszej gry już pojawiła się w usłudze.

GTA V w Xbox Cloud Gaming

Na oficjalne ogłoszenie zapewne przyjdzie nam jeszcze chwilę zaczekać, ale możliwość zagrania w oba tytuły Rockstar w chmurze Microsoftu w najbliższym czasie jest bardzo prawdopodobna. Poza kartą GTA V w samym Xbox Cloud Gaming, na stronie wsparcia technicznego Rockstar pojawiły się bowiem już kontrolki statusu zarówno dla GTA Online, jak i RDO w wersji dla tej usługi.

Pozostaje czekać na komunikat na Newswire. Gracie w chmurze?

GTA Online: The Criminal Enterprises

sdr napisał 26 lipca 2022 o 23:30, komentarze zablokowane
Czas rozwinąć naszą przestępczą działalność. Aktualizacja The Criminal Enterprises jest już dostępna dla GTA Online.


Dzisiejsza aktualizacja przede wszystkim skupia się na już istniejących biznesach i rozbudowuje ich możliwości, ale wprowadza również szereg usprawnień w rozgrywce.

Tematem przewodnim The Criminal Enterprises jest kryzys ekonomiczny. Nasze drogi znowu skrzyżują się w rodziną Dugganów, których IAA podejrzewa o udział w zmowie cenowej na rynku paliw. Agencja w ramach Operacji: Niedokończone sprawy poprosi nas o pomoc w rozwikłaniu tej kryminalnej zagadki.

Najważniejsze nowości
 • Biznesy: ulepszenia dla prezesów, klubów motocyklowych, handlarzy bronią i właścicieli klubów nocnych.

 • Pojazdy: pięć samochodów i helikopter.

 • Broń: precyzyjna strzelba.

 • Kosmetyka: ponad 200 nowych elementów ubioru, dwie fryzury i 60 wzorów tatuaży.

 • Misje: sześć misji Operacji: Niedokończone sprawy dla IAA.

 • Nieruchomości: możliwość dokupienia dwóch kolejnych apartamentów, domów lub garaży.

 • Ulepszenia w rozgrywce i ekonomii oraz poprawki błędów, m.in.: możliwość prowadzenia aktywności biznesowych w sesjach niepublicznych i zwiększenie wypłat w wielu aktywnościach.

A więc koniec

sdr napisał 7 lipca 2022 o 23:39, skomentowano 2 razy (zablokowane)
Ok. Dzisiaj Rockstar wreszcie pokazał, że jednak ma jaja i potrafi powiedzieć nam na czym stoimy. Nawet jeśli się nam to nie spodoba. Na nic zdał się płacz, na nic oburzenie. Red Dead Online umarło.

Dead Read Dead Online

Na Newswire opublikowany został dzisiaj wpis, w którym nakreślona została najbliższa przyszłość zarówno GTA Online, jak i Red Dead Online. Niestety dla tej drugiej gry, nie możemy liczyć już w zasadzie na nic ekscytującego.

Read Dead OnlineArgumentując swoją decyzję potrzebą wzmocnienia zespołu odpowiedzialnego za prace nad kolejną częścią serii Grand Theft Auto Rockstar przyznał, że stanie się to kosztem wsparcia dla Red Dead Online. Od tej pory (a w praktyce już od roku) wsparcie to ograniczy się do comiesięcznych premii i zniżek, okolicznościowych wydarzeń i poprawek. Za jakiś czas dostaniemy jeszcze kilka Misji telegramowych, ale to wszystko. Nie pojawią się już żadne duże aktualizacje pokroju Profesji na pograniczu, Bimbrowników, czy nawet Krwawej forsy.

Możemy zatem zapomnieć o wszystkim co w "wywiadach" opowiadali producenci odpowiedzialni za RDO. Nie będzie też tego wszystkiego o czym marzyliśmy. Ani napadów z prawdziwego zdarzenia, ani własnego rancza, ani mapy Meksyku. Będzie stracony potencjał. Ale przynajmniej wiemy jak sprawy się mają i jakie są priorytety.

GTA OnlineTymczasem GTA Online nadal ma się całkiem nieźle, nawet jeśli dzisiejsza zapowiedź zdaje się nie zwiastować niczego wielkiego. A przynajmniej nie na miarę Los Santos Tuners albo The Contract. Zamiast tego w nasze ręce trafi pakiet misji oraz szereg wyczekiwanych przez fanów usprawnień rozgrywki.


Za zaledwie kilka krótkich tygodni do GTA Online na wszystkich platformach trafi nowa aktualizacja, która rozszerzy przestępcze kariery prezesa, prezydenta klubu motocyklowego, przemytnika broni i właściciela klubu nocnego. Pojawi się także nowa misja od kontaktu, podczas której wcielicie się w agenta IAA, żeby zbadać kwitnący spisek przestępczy.
Zanosi się na co najmniej przyzwoitą aktualizację.