» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Rockstar w Xbox Cloud Gaming?

sdr napisał 10 sierpnia 2022 o 13:10, komentarze zablokowane
Czy już wkrótce zagramy w Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption II w ramach Xbox Cloud Gaming? Wszystko na to wskazuje. Karta tej pierwszej gry już pojawiła się w usłudze.

GTA V w Xbox Cloud Gaming

Na oficjalne ogłoszenie zapewne przyjdzie nam jeszcze chwilę zaczekać, ale możliwość zagrania w oba tytuły Rockstar w chmurze Microsoftu w najbliższym czasie jest bardzo prawdopodobna. Poza kartą GTA V w samym Xbox Cloud Gaming, na stronie wsparcia technicznego Rockstar pojawiły się bowiem już kontrolki statusu zarówno dla GTA Online, jak i RDO w wersji dla tej usługi.

Pozostaje czekać na komunikat na Newswire. Gracie w chmurze?

GTA Online: The Criminal Enterprises

sdr napisał 26 lipca 2022 o 23:30, komentarze zablokowane
Czas rozwinąć naszą przestępczą działalność. Aktualizacja The Criminal Enterprises jest już dostępna dla GTA Online.


Dzisiejsza aktualizacja przede wszystkim skupia się na już istniejących biznesach i rozbudowuje ich możliwości, ale wprowadza również szereg usprawnień w rozgrywce.

Tematem przewodnim The Criminal Enterprises jest kryzys ekonomiczny. Nasze drogi znowu skrzyżują się w rodziną Dugganów, których IAA podejrzewa o udział w zmowie cenowej na rynku paliw. Agencja w ramach Operacji: Niedokończone sprawy poprosi nas o pomoc w rozwikłaniu tej kryminalnej zagadki.

Najważniejsze nowości
 • Biznesy: ulepszenia dla prezesów, klubów motocyklowych, handlarzy bronią i właścicieli klubów nocnych.

 • Pojazdy: pięć samochodów i helikopter.

 • Broń: precyzyjna strzelba.

 • Kosmetyka: ponad 200 nowych elementów ubioru, dwie fryzury i 60 wzorów tatuaży.

 • Misje: sześć misji Operacji: Niedokończone sprawy dla IAA.

 • Nieruchomości: możliwość dokupienia dwóch kolejnych apartamentów, domów lub garaży.

 • Ulepszenia w rozgrywce i ekonomii oraz poprawki błędów, m.in.: możliwość prowadzenia aktywności biznesowych w sesjach niepublicznych i zwiększenie wypłat w wielu aktywnościach.

A więc koniec

sdr napisał 7 lipca 2022 o 23:39, skomentowano 2 razy (zablokowane)
Ok. Dzisiaj Rockstar wreszcie pokazał, że jednak ma jaja i potrafi powiedzieć nam na czym stoimy. Nawet jeśli się nam to nie spodoba. Na nic zdał się płacz, na nic oburzenie. Red Dead Online umarło.

Dead Read Dead Online

Na Newswire opublikowany został dzisiaj wpis, w którym nakreślona została najbliższa przyszłość zarówno GTA Online, jak i Red Dead Online. Niestety dla tej drugiej gry, nie możemy liczyć już w zasadzie na nic ekscytującego.

Read Dead OnlineArgumentując swoją decyzję potrzebą wzmocnienia zespołu odpowiedzialnego za prace nad kolejną częścią serii Grand Theft Auto Rockstar przyznał, że stanie się to kosztem wsparcia dla Red Dead Online. Od tej pory (a w praktyce już od roku) wsparcie to ograniczy się do comiesięcznych premii i zniżek, okolicznościowych wydarzeń i poprawek. Za jakiś czas dostaniemy jeszcze kilka Misji telegramowych, ale to wszystko. Nie pojawią się już żadne duże aktualizacje pokroju Profesji na pograniczu, Bimbrowników, czy nawet Krwawej forsy.

Możemy zatem zapomnieć o wszystkim co w "wywiadach" opowiadali producenci odpowiedzialni za RDO. Nie będzie też tego wszystkiego o czym marzyliśmy. Ani napadów z prawdziwego zdarzenia, ani własnego rancza, ani mapy Meksyku. Będzie stracony potencjał. Ale przynajmniej wiemy jak sprawy się mają i jakie są priorytety.

GTA OnlineTymczasem GTA Online nadal ma się całkiem nieźle, nawet jeśli dzisiejsza zapowiedź zdaje się nie zwiastować niczego wielkiego. A przynajmniej nie na miarę Los Santos Tuners albo The Contract. Zamiast tego w nasze ręce trafi pakiet misji oraz szereg wyczekiwanych przez fanów usprawnień rozgrywki.


Za zaledwie kilka krótkich tygodni do GTA Online na wszystkich platformach trafi nowa aktualizacja, która rozszerzy przestępcze kariery prezesa, prezydenta klubu motocyklowego, przemytnika broni i właściciela klubu nocnego. Pojawi się także nowa misja od kontaktu, podczas której wcielicie się w agenta IAA, żeby zbadać kwitnący spisek przestępczy.
Zanosi się na co najmniej przyzwoitą aktualizację.

HEALTH w Polsce

sdr napisał 10 czerwca 2022 o 22:54, komentarze zablokowane
Amerykańska grupa HEALTH, znana fanom Rockstar Games ze współpracy m.in. przy Max Payne 3, zagra dwa koncerty w Polsce. I to już w przyszłym tygodniu.

HEALTH - trasa EUROPE A.D. 2.0.2.2.

Zespół HEALTH po raz pierwszy wszedł w kooperację z Rockstar przy okazji prac nad Max Payne 3. Grupa z Los Angeles przygotowała wówczas zapadającą w pamięć ścieżkę dźwiękową, której mogliśmy słuchać przedzierając się z Maksem przez kolejne rozdziały jego brazylijskiej przygody.

Sześć lat później HEALTH przygotowali kolejny soundtrack, tym razem dla aktualizacji GTA Online zatytułowanej Arena War.

W przyszłym tygodniu będziemy mogli wysłuchać ich muzyki na żywo. HEALTH zagrają w Polsce dwa koncerty w ramach swojej europejskiej trasy EUROPE A.D. 2.0.2.2.. W poniedziałek 13 czerwca wystąpią w Poznaniu w Klubie u Bazyla, a dzień później w Krakowie w klubie Zaścianek. Oba koncerty rozpoczną się o godzinie 20:00 i wciąż można zakupić bilety wstępu na nie - dostępne na portalu eBilet.

Na scenie jako support wystąpi też grupa Youth Code.

GTA+

sdr napisał 29 marca 2022 o 12:03, komentarze zablokowane
Kiedy już wydawało się, że nie można upaść niżej i GTA Online zostało wydojone absolutnie do końca, Rockstar i Take-Two udowadniają, że dla nich dno nie istnieje. Dzisiaj startuje GTA+, czyli... abonament w ramach trybu sieciowego Grand Theft Auto V.

GTA+

Na szczęście nie jest to jeszcze pay-to-play, ale i tak nie będę się na ten temat rozpisywał, bo szkoda miejsca. Zobaczcie ile trzeba zapłacić, co za to dostaniemy i oceńcie sami.

Warunki
 • Cena: 26,99 PLN miesięcznie.

 • Dostępność: tylko na PS5 i Xboksach Series X|S.KorzyściCo miesiąc "korzyści" dla członków GTA+ będą się zmieniały i będzie to bezpłatna zawartość oraz ekskluzywne premie i zniżki. Stała będzie jedynie kwota GTA$ przelewanych na nasze wirtualne konto i... możliwość zakupu specjalnych kart Shark zapewniających więcej GTA$.

Oto co przygotowano w pierwszym miesiącu (29 marca - 27 kwietnia):


 • 500 000 GTA$.

 • Deveste Eight z bezpłatnym ulepszeniem Hao's Special Works i oznaczeniami CMYK z usterką oraz Pomarańczowa faza.

 • Warsztat tuningowy w La Mesa.

 • Brak opłaty za członkostwo w klubie samochodowym LS.

 • Darmowe ulepszenie jachtu do wariantu Aquarius.

 • Darmowe ubrania: koszulka Gussét z żabą oraz koszykarska koszulka i szorty Broker Prolaps.

 • Darmowe oznaczenie Kolaż dla Avengera, BWP i Khanjali.

 • Darmowe farby i emblematy do warsztatu tuningowego.

 • 3x GTA$ i RP w wyścigach HSW.

 • 2x RP KSLS w wyścigach ulicznych.Teoretycznie nie ma się do czego przyczepić. GTA+ nie jest obowiązkowe i póki co nie daje żadnej przewagi nad innymi graczami. W dalszym ciągu całą tą zawartość możemy również zakupić za GTA$ zarobione w grze. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że Take-Two nieustannie poszukuje nowych sposobów na monetyzację i próbuje wydusić z fanów jak najwięcej pieniędzy.