» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

GTA Online: San Andreas Mercenaries

sdr napisał 13 czerwca 2023 o 23:55, komentarze zablokowane
Dzisiaj swoją premierę ma najnowsza aktualizacja GTA Online o podtytule San Andreas Mercenaries. Zróbmy szybkie podsumowanie najważniejszych nowości i zmian w grze.


Aktualizacja San Andreas Mercenaries wrzuca nas w sam środek wybuchowej akcji na ulicach, morzu i w powietrzu. Połączymy siły z nową grupą najemników, by pokrzyżować szemrane plany Merryweather Security i przejąć tytuł najbardziej skorumpowanej organizacji paramilitarnej w okolicy.

Działania doborowej jednostki Aniołów Los Santos koordynuje Charlie Reed, mechanik lotniczy i as przestworzy. Z jego pomocą nasz Avenger przekształci się w centrum dowodzenia podniebnymi operacjami.

Wybrane nowości
 • Operacja: Przewrót - pakiet nowych misji dla 1-4 graczy.

 • Operacje ALS - dodatkowe zlecenia z losowymi celami.

 • Panel operacyjny - płatne ulepszenie dla Avengera niezbędne do inicjowania nowych misji.

 • Nowe ulepszenia Avengera: rakiety, moduł maskujący, zagłuszacz namierzania oraz przednie kaemy.

 • Dostęp do warsztatu broni wer. 2 w hangarze.

 • Nowe misje namierzania i sprzedaży ładunku z hangaru.

 • Możliwość pozyskania ładunku do hangaru przez personel.

 • Siedem nowych pojazdów, w tym dwa samoloty.

 • Nowa broń: taktyczny SMG.Ponadto w najbliższych tygodniach w GTA Online pojawią się kolejne pojazdy i nowe wydarzenia w trybie swobodnym (m.in. napady na opancerzone furgonetki). Weźmiemy też udział w wielkiej bitwie na Cayo Perico. Nie wiadomo jednak na razie czy chodzi o jakiś nowy tryb, czy wydarzenie specjalne.

Koniec bonusów Prime Gaming

sdr napisał 1 kwietnia 2023 o 23:53, komentarze zablokowane
Po blisko czterech latach kończy się współpraca Rockstar Games z Amazonem. Za posiadanie abonamentu Prime Gaming nie będziemy już otrzymywać żadnych korzyści ani w GTA Online, ani w RDO.

Social Club x Prime Gaming

Jak poinformowano na stronie pomocy technicznej Rockstar Support, zmiana obowiązuje od 31 marca (czyli od wczoraj) dla GTA Online i od 3 kwietnia (najbliższy poniedziałek) dla Red Dead Online.

Na pożegnanie każdy abonent Prime Gaming, który zalogował się w GTA Online w ostatni czwartek lub piątek otrzyma jednorazową premię w wysokości 125k GTA$. Z kolei gracze Red Dead Online będący jednocześnie abonentami usługi Amazona, którzy zalogują się w grze przed 4 kwietnia otrzymają na odchodne:


 • 5 sztabek złota,

 • Gest Wycie (lol),

 • Wariant kolorystyczny kapelusza Buckley,

 • Tunikę z kapturem Rivera.I tyle.

GTA Online: Ostatnia dawka

sdr napisał 16 marca 2023 o 21:04, komentarze zablokowane
Doszliście już do siebie po Pierwszej dawce zimowej aktualizacji GTA Online? Najwyższa na to pora, bo dzisiaj Dax z ekipą Fooliganów wracają by zaaplikować nam złoty strzał.


Swoją autorską i nowatorską terapię będzie próbował przeprowadzić na nas również stary znajomy z trybu fabularnego Grand Theft Auto V.


Sięgnijcie dna psychodelicznej króliczej nory w pięciu nowych misjach fabularnych, które pozwolą odkryć tajemnicę powiązań między rynkiem narkotykowym w Los Santos i przemysłem farmaceutycznym oraz zmierzyć się z dr. Isiahem Friedlanderem, który powraca, żeby siać chaos podczas obłędnego i zakręconego finału.
Nowa zawartość
 • Pięć nowych misji Ostatniej dawki.

 • Nowe ubrania: cardigany i szerokie spodnie.Nowe pojazdy
 • Ocelot Virtue - kompatybilny z ulepszeniami Imani Tech.

 • Willard Eudora - dostępny do 29 marca.Ocelota Virtue, którym porusza się dr Friedlander, w firmowym malowaniu FriedMind będzie mógł odblokować za darmo każdy gracz, który ukończy wszystkie misje Ostatniej dawki.

GTA Online: Los Santos Drug Wars

sdr napisał 13 grudnia 2022 o 23:12, komentarze zablokowane
Jest już dostępna najnowsza aktualizacja dla GTA Online. W Los Santos Drug Wars wyniesiemy nasze narkotykowe przedsięwzięcia na zupełnie nowy poziom. Gotowi? Zobaczcie trailer.


Pierwsza dawkaDo południowego San Andreas sprowadziła się właśnie nowa ekipa - Fooliganie. To grupa młodych, pełnych entuzjazmu i przedsiębiorczych osób, na czele której stoi Dax. Przybysze mają już pomysł na intratny biznes w branży halucynogenów, ale potrzebują lokalnego partnera, który pomoże im podbić serca i umysły tubylców.

BiznesW serii sześciu nowych misji fabularnych pozyskamy niezbędny sprzęt i odblokujemy dostęp do wytwórni kwasu na pace nowego MTL Brickade'a 6x6. Laboratorium działa podobnie jak znane nam już wytwórnie klubów motocyklowych. Kwas wytwarzamy z zasobów, które możemy kupić albo ukraść.

Dostawy wykonamy nowym Maibatsu Manchezem Scoutem C. Zarówno motocykl, jak i ciężarówkę możemy ulepszać i personalizować w bazie wypadowej Fooliganów, zwanej Freakshopem. Znajdziemy tam również warsztat zbrojeniowy, w którym podrasujemy swój arsenał.

GTA Online: Los Santos Drug Wars

W każdej chwili możemy też zadzwonić do Daxa i odciążyć go w rutynowych zadaniach niezbędnych dla utrzymania zdrowego otoczenia naszego biznesu - zakłócaniu pracy FIB, sabotowaniu konkurencyjnych operacji, podkładaniu ładunków wybuchowych, itp. Klasyka.

Nowe pojazdy
 • Överflöd Entity MT

 • Annis 300R

 • Declasse Tulip M-100

 • Zirconium Journey II

 • niestandardowy BF SurferKolejna dawkaDzisiejsza aktualizacja przynosi również szereg zmian w rozgrywce i ekonomii. Poza tym w bardzo nieodległej przyszłości możemy spodziewać się kolejnych nowości, m.in. misji taksówkarskich, mobilnego punktu sprzedaży broni, dostaw towaru bezpośrednio do dilerów oraz Ostatniej dawki, czyli drugiego aktu historii Fooliganów.

Rockstar w Xbox Cloud Gaming?

sdr napisał 10 sierpnia 2022 o 13:10, komentarze zablokowane
Czy już wkrótce zagramy w Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption II w ramach Xbox Cloud Gaming? Wszystko na to wskazuje. Karta tej pierwszej gry już pojawiła się w usłudze.

GTA V w Xbox Cloud Gaming

Na oficjalne ogłoszenie zapewne przyjdzie nam jeszcze chwilę zaczekać, ale możliwość zagrania w oba tytuły Rockstar w chmurze Microsoftu w najbliższym czasie jest bardzo prawdopodobna. Poza kartą GTA V w samym Xbox Cloud Gaming, na stronie wsparcia technicznego Rockstar pojawiły się bowiem już kontrolki statusu zarówno dla GTA Online, jak i RDO w wersji dla tej usługi.

Pozostaje czekać na komunikat na Newswire. Gracie w chmurze?