» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Bully na PS Vita dzięki fanom

sdr napisał 7 czerwca 2021 o 10:59, komentarze zablokowane
Bully zostało przeportowane na przenośną konsolkę Sony. Grę przeniósł z Androida jeden z modderów.

Bully na PS Vita - @afghanambition

Karkołomnego zadania podjął się Andy Nguyen. Chociaż Bully faktycznie udało się na Vicie uruchomić, gra ciągle ma problemy ze stabilnością i podczas dłuższych sesji potrafi się wysypać. Jak twierdzi Andy, wynika to z mniejszej ilości pamięci RAM, którą w porównaniu do smartfonów dysponuje kieszonsolka.

Jeśli jesteście zainteresowani tematem, do instalacji będziecie potrzebowali przede wszystkim PS Vity z jailbreakiem. Wszystkie pliki wraz ze szczegółowymi instrukcjami znajdziecie na GitHubie.

Liberty City Stories na iOS

sdr napisał 17 grudnia 2015 o 20:06, komentarze zablokowane
Dzisiaj wielki dzień. GTA: Liberty City Stories debiutuje na platformie iOS, a już wkrótce pojawi się również na urządzeniach z systemem Android!


W grze, dostępnej dotychczas jedynie na konsolach PSP i PlayStation 2, wcielamy się w postać Toniego Cipriani, członka mafii Leone, który po latach wraca do rodzinnego Liberty City.


W grze Liberty City Stories, Toni Cipriani, były zaufany członek rodziny Leone, wychodzi z ukrycia po odpokutowaniu zabójstwa innego członka mafii. Zastaje Liberty City w chaosie, ponieważ Rodziny prowadzą brutalną walkę o panowanie nad miastem, które powoli ugina się pod ciężarem korupcji politycznej, zorganizowanej przestępczości, przemytu narkotyków i strajków związków zawodowych. Na drodze do przekazania panowania nad miastem rodzinie Leone staną Toniemu psychotyczni zabójcy, zdeprawowani oligarchowie, cyniczni politycy, a nawet jego własna matka.
W stosunku do oryginału wydanego na platformach Sony, nowa wersja doczekała się kilku usprawnień. Poprawiono m.in. tekstury i grafikę, wprowadzono nowy system oświetlenia i celowania oraz poszerzono obszar rysowania mapy. Oczywiście sterowanie zostało przystosowane do urządzeń dotykowych, a stan gry zapisywany jest w chmurze Social Club. Edycja na system iOS zapewnia również wsparcie dla technologii 3D Touch.

Jest też mała niespodzianka dla fanów grających w GTA Online na PS4, Xboksie One oraz PC. Każdy kto zakupi odświeżone Liberty City Stories i zaloguje się w grze do swojego konta Social Club uzyska w GTA Online dostęp do ekskluzywnej koszulki Kocham LC (t-shirt pojawi się w sklepach w ciągu 24h).

Grand Theft Auto: Liberty City Stories dla iOS zakupicie w AppStore za jedyne €6,99. Wymagany jest system w wersji 8.0 lub nowszej.

Take-Two w urzędzie patentowym

sdr napisał 24 maja 2014 o 11:58, komentarze zablokowane
Take-Two Interactive złożyło w tym tygodniu w amerykańskim urzędzie patentowym dwa wnioski.

W pierwszym z nich firma wnosi o zastrzeżenie znaku City Stories. W sumie nikt nie wie co to może oznaczać, ale wokół sprawy zrobiło się spore zamieszanie. Czy powinniśmy spodziewać się kolejnej części serii Grand Theft Auto na konsole przenośne?

Oczywiście samoczynnie nasuwa się tutaj myśl o domknięciu trylogii zapoczątkowanej przez Liberty City Stories na PlayStation Portable. Poza tym tytułem, który swoją drogą odniósł ogromny sukces, otrzymaliśmy jeszcze Vice City Stories wyciskające z handhelda Sony ostatnie soki. Obie gry doczekały się swoich wydań na PlayStation 2, a nawet na liczne urządzenia mobilne. Na potencjalne San Andreas Stories ewidentnie zabrakło już PSP mocy. I tutaj nasze oczy zwracają się na PlayStation Vita.

Nowa kieszonsolka bez wątpienia byłaby w stanie uciągnąć mapę znaną z przygód CJ'a. W czasie mobilnej rewolucji jednak sprzęt dość słabo schodzi ze sklepowych półek, a stosunkowo mała baza graczy nie zachęca z pewnością Rockstar do podejmowania ryzyka i tworzenia drogiego w produkcji tytułu. Z drugiej strony jest niemal pewnym, że GTA na Vitę szybko stałoby się prawdziwym system sellerem. Czy więc Sony dogadało się z Rockstar?

Z drugiej strony nie należy robić sobie wielkiej nadziei. O wiele bardziej prawdopodobne jest, że Take2 szykuje się do wydania jakiegoś bundla z klasykami albo zwyczajnie chce uchronić się przed wykorzystaniem słów kojarzonych z hitową serią przez innych. A może chodzi o coś jeszcze innego? Kto wie.

GTA: San Andreas

Drugi wniosek złożony przez Take-Two dotyczy przedłużenia ochrony znaku Agent. Raczej nie wskazuje to na rychłą zapowiedź daty premiery gry ani na nic podobnego, bowiem już w ubiegłym roku prawa te były odnawiane, a nie usłyszeliśmy niestety niczego nowego w temacie gry.

Co więcej, takie krótkoterminowe odnowienia mogą wskazywać na niepewność ze strony Take2 odnośnie Agenta. Byłoby to bardzo niepokojące, ale patrząc na historię, czy kiedykolwiek ekipa Rockstar anulowała jakąś grę? Nawet Beaterator, o którym po zapowiedzi było bardzo cicho przez wiele lat w końcu został wydany. Zapewne podobnie będzie z osadzoną w zimnowojennych klimatach produkcją Rockstar North tyle, że raczej już nie ukaże się ona na PlayStation 3.

Nowa kolekcja gadżetów z SA

sdr napisał 24 stycznia 2014 o 09:17, komentarze zablokowane
Przy okazji niedawnej premiery GTA: San Andreas na urządzeniach z Androidem zapowiedziana została nowa kolekcja gadżetów do zakupu w Rockstar Warehouse.

Wreszcie pożądane przez wszystkich fanów przedmioty pojawiły się w magazynie sklepu Rockstar i już czekają na swoich nowych właścicieli. A co znalazło się w ofercie?Nowa kolekcja gadżetów z SA

Ceny w przeliczeniu na złotówki niestety nie zachęcają, ale pewnie znajdą się również wśród graczy z Polski osoby zainteresowane. Macie już coś na oku? Co podoba się Wam najbardziej?

CJ w grudniu na smartfonach i tabletach

sdr napisał 26 listopada 2013 o 18:49, komentarze zablokowane
To musiało prędzej czy później nastąpić. Grand Theft Auto: San Andreas pojawi się na urządzeniach mobilnych.

Taka informacja została przed chwilą zamieszczona na Rockstar Newswire. Gra dostosowana do nieco mniejszych ekranów i sterowania dotykowego, z ulepszonymi teksturami, ładniejszymi cieniami i modelami oraz większą paletą barw i zwiększoną odległością rysowania obiektów zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. Tak uwielbiane przez wielu fanów przygody CJ'a trafią na urządzenia napędzane przez systemy iOS, Android, Windows Phone oraz na Kindle Amazona.

GTA: San Andreas Mobile

W grze pojawi się system punktów kontrolnych w trakcie misji znany z TLaD, TBoGT oraz GTA V, a także wsparcie dla kontrolerów kompatybilnych z iOS 7.