» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Plotka: L.A. Noire 2 w drodze?

sdr napisał 22 marca 2020 o 01:54, komentarze zablokowane
Kilka dni temu na Reddicie pojawił się ciekawy wpis, którego autor natrafił na YouTube na jeszcze ciekawsze wideo. Film już zniknął, ale mleko się rozlało.

L.A. Noire Part Two

Co wywołało takie poruszenie? Otóż w opisie klipu znalazły się informacje wskazujące, że zawiera on utwór Break My Stride Matthew Wildera, pochodzący z albumu The Music of L.A. Noire Part Two. Takie notki często można znaleźć przy filmach na YouTube. Są one dodawane automatycznie przez algorytmy wykrywające treści chronione prawami autorskimi. Czyżby więc z bazy wydawcy (Warner Chappell Music) przypadkiem wypłynęła informacja o jeszcze niezapowiedzianym albumie ze ścieżką dźwiękową do niezapowiedzianej gry? Możliwe, choć mało prawdopodobne.

Najpewniej mamy do czynienia z fałszerstwem i wskazuje na to kilka przesłanek, na które uwagę zwracali użytkownicy Reddita. Przede wszystkim wideo zostało opublikowane na kanale L.A Noire Part Two - Topic. Kanały o takich nazwach (Topic) rzeczywiście są tworzone przez YouTube automatycznie, a ich celem jest grupowanie powiązanych ze sobą materiałów. W tym przypadku mogłoby chodzić o utwory z jednego albumu. Problem jednak w tym, że zwykle fraza Topic jest tłumaczona w zależności od wersji językowej serwisu z której korzystamy (po polsku temat), a jak zauważali nieanglojęzyczni użytkownicy, w ich przypadku nazwa tego kanału nie była przetłumaczona.

Po drugie, strony kanałów "tematycznych" posiadają w interfejsie YouTube'a zakładkę Informacje, na której zwykle znajduje się dodatkowy opis. Tutaj tej zakładki z jakiegoś powodu brakowało. W końcu znajdujący się w opisie filmu tekst Auto-generated by YouTube wskazujący, że informacje zostały wygenerowane automatycznie, powinien być podlinkowany do odpowiedniej strony wsparcia serwisu. W tym przypadku odnośnika zabrakło.

Najprawdopodobniej więc znowu ktoś stroi sobie żarty z fanów Rockstar oczekujących na jakiekolwiek informacje dotyczące nowych projektów studia. Nie dajmy się nabrać i czekajmy cierpliwie na oficjalne komunikaty.

The VR Case Files z mini-grami na PC

sdr napisał 5 marca 2020 o 19:49, komentarze zablokowane
L.A. Noire: The VR Case Files w wersji pecetowej zostało zaktualizowane. Gra otrzymała nową zawartość.

L.A. Noire: The VR Case Files

Wersja L.A. Noire dla PlayStation VR została wydana jako ostatnia, niemal rok po edycji dla komputerów osobistych. Została jednak wzbogacona o dodatkową zawartość, której na PC zabrakło. Chodzi o trzy mini-gry: Boxing, Speedcar Racing oraz Shooting Galleries. Teraz są one dostępne również na pecetach.

Tytuł można obecnie ogrywać na HTC Vive, Oculusie Rift, Valve Index oraz w wydaniu konsolowym na PlayStation VR.

Aktualizacja L.A. Noire: VR Case Files

sdr napisał 27 grudnia 2019 o 14:24, komentarze zablokowane
W samą porę na Święta również L.A. Noire: VR Case Files otrzymało swoją aktualizację. Gra obsługuje od teraz nowe zestawy wirtualnej rzeczywistości.

L.A. Noire: Akta VR

Wśród nowych obsługiwanych urządzeń znalazły się:


  • Valve Index,

  • Vive Pro, Vive Pro Eye i Vive Cosmos od HTC,

  • Oculus Rift S.Ponadto właściciele zestawów HTC Vive Pro Eye mogą teraz w pełni wykorzystać potencjał swojego sprzętu dzięki technologii śledzenia wzroku. Pozostałych graczy ucieszą z pewnością mniejsze usprawnienia (sterowanie, samouczki) i poprawki błędów. W menu gry pojawiły się również nowe ustawienia graficzne.

Wyprzedaż Rockstar w Humble Store

sdr napisał 22 listopada 2019 o 11:09, skomentowano 1 raz (zablokowane)
W Humble Store trwa wielka wyprzedaż gier spod znaku Wielkiej Gwiazdy. Taniej kupimy klasyki, ale również nadal gorące Red Dead Redemption II.

Wyprzedaż Rockstar w Humble Store

Oto pełna lista gier objętych promocją wraz z cenami:Wyprzedaż potrwa jeszcze 11 dni, do 3 grudnia.

Akta VR już na PlayStation 4!

sdr napisał 25 września 2019 o 12:11, komentarze zablokowane
Ledwie przed kilkoma tygodniami dowiedzieliśmy się z przecieku w bazie PEGI o możliwym wydaniu L.A. Noire: The VR Case Files dla PlayStation VR, a gra już jest dostępna.


Dostępność VR-owych przygód Cole'a Phelpsa niespodziewanie została ogłoszona podczas wieczornej prezentacji Sony z cyklu State of Play. Wszyscy najbardziej czekali chyba na nowy zwiastun The Last of Us: Part II, ale od Rockstar też coś dostaliśmy.

L.A. Noire: The VR Case Files to zbiór siedmiu wyselekcjonowanych spraw z pięciu różnych wydziałów policji Los Angeles: Upon Reflection, Armed and Dangerous, Buyer Beware, The Consul's Car, The Silk Stocking Murder, Reefer Madness oraz A Different Kind of War. Wszystkie zostały wybrane i przebudowane specjalnie pod kątem jak najlepszego wykorzystania możliwości drzemiących w wirtualnej rzeczywistości. Wersję dla PlayStation VR wzbogacono dodatkowo o trzy nowe mini-gry:


  • Boxing, gdzie staniemy w ringu i zmierzymy się z dwunastoma różnymi przeciwnikami.

  • Speedcar Racing, w którym pościgamy się klasycznymi samochodami z kierowanymi przez grę oponentami na trzech nowych trasach.

  • Shooting Galleries, zabierające nas na cztery różne strzelnice, z których każda oferuje inne wyzwania, cele i rodzaje broni.Co więcej, jak to Rockstar ma w zwyczaju, premierę na nowej platformie wykorzystano, aby wprowadzić do gry kolejne ulepszenia. Zwiększono odległość rysowania, dodano nowe pozy (np. przycisk kucania), usprawniono nawigację, pracę broni, poruszanie się i ulepszono ogólne wrażenia wizualne.

Jeśli macie już L.A. Noire na PlayStation 4, Akta VR możecie dokupić teraz ze specjalną zniżką w wysokości 25%. Odpowiednia opcja powinna być dla was dostępna w menu gry. Podstawowa cena w PS Store wynosi dokładnie 125 PLN.

L.A. Noire: The VR Case Files dostępne jest również na PC dla gogli HTC Vive oraz Oculus Rift.