» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Letnie promocje w Muve i na Steamie

sdr napisał 2 września 2022 o 01:18, komentarze zablokowane
Wciąż trwa letnia wyprz w Sklepie Rockstar, ale tańsze gry znajdziemy nie tylko tam.

Rockstar Games na Steamie

Z promocji skorzystamy również w rodzimym Muve i na Steamie. W obu sklepach takie choćby Red Dead Redemption II można wyhaczyć za niecałe 125 zł. Ponadto Steam obniżył ceny wielu innych gier ze stajni Gwiazd Rocka.Oferta obowiązuje do 12 września.

L.A. Noire okiem agenta FBI

sdr napisał 30 stycznia 2022 o 16:37, komentarze zablokowane
Joe Navarro, były agent FBI i ekspert w dziedzinie komunikacji niewerbalnej, został poproszony przez Gamespot o ocenę poziomu realizmu w L.A. Noire. Zobaczcie co z tego wyszło.


Navarro dokonał analizy na przykładzie sprawy zabójstwa The Golden Butterfly. Okazuje się, że choć ogólnie twórcom gry dość wiernie udało się oddać realia pracy detektywa, w kilku aspektach poszli na ustępstwa. Miejsce zbrodni jest zbyt otwarte, a pracownicy policji zbyt swobodnie się po nim poruszają. Ciało i ślady powinny być dobrze zabezpieczone i nie powinno się ich dotykać gołymi rękoma.

Nie za dobrze wygląda też przesłuchanie córki ofiary. Detektywi stoją za blisko i już samym wyrazem twarzy sygnalizują dziecku, że stało się coś złego. Lepiej poszło z mężem. Ekspert docenił m.in. technologię Motion Scan, dzięki której łatwiej odczytać emocje z twarzy postaci, ale znowu zaskoczyło go odejście Phelpsa z pustymi rękami, choć w domu ofiary natrafił na cenny dowód.

Podsumowując, L.A. Noire w miarę dobrze oddaje realia pracy detektywa lat 40. XX wieku. Pojawia się jednak sporo uproszczeń, które w rzeczywistości mogłyby wprost "położyć" sprawę. Ale to tylko gra i zdaniem Joe Navarro jest na tyle solidna, że można by wykorzystać ją w ramach szkolenia.

Koniec GTA Online na 7. generacji!

sdr napisał 17 czerwca 2021 o 00:56, komentarze zablokowane
Nadejszła ta wiekopomna chwila. Rockstar kończy wsparcie dla GTA Online na konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360.

GTA Online

Tryb multiplayer GTA V zostanie wyłączony na tych dwóch platformach 16 grudnia, a więc po ponad ośmiu latach od startu. Wraz z GTA Online użytkownicy X360 i PS3 będą musieli pożegnać się ze śledzeniem statystyk i rankingów gry w Social Clubie. Z kolei już po 15 września nie będzie można kupić kart Shark dla tych wersji.

Rockstar uspokaja jednocześnie, że zmiany dotyczą wyłącznie komponentów sieciowych Grand Theft Auto V. Nasze postępy w trybie fabularnym są bezpieczne.

Więcej wyłączeńGTA V to nie jedyna gra Rockstar, która zostanie pozbawiona w tym roku funkcji sieciowych. 16 września tryb multiplayer oraz śledzenie statystyk i rankingów w Social Clubie zostaną wyłączone również w Max Payne 3 i L.A. Noire na PlayStation 3 i Xboksie 360.

Max Payne 3 i L.A. Noire z darmowymi DLC

sdr napisał 21 kwietnia 2021 o 15:49, komentarze zablokowane
Max Payne 3 oraz L.A. Noire w wersjach na PC, otrzymały wczoraj niespodziewane aktualizacje. Ucieszą się z nich głównie wszyscy ci, którzy posiadali podstawowe edycje gier.

Max Payne 3 / L.A. Noire

Rockstar zdecydował się udostępnić wszystkie DLC dla obu gier za darmo. Jeśli więc posiadaliście do tej pory tylko standardowe edycje i nie inwestowaliście w dodatki, teraz i tak je dostaniecie. Bezpłatnie. Oto co zostało udostępnione:

Max Payne 3 (tryb multiplayer)
 • Pakiet Deathmatch Made in Heaven.

 • Pakiet Painful Memories.

 • Pakiet Hostage Negotiation.

 • Pakiet Local Justice.

 • Pakiet Silent Killer Loadout.

 • Mapa multiplayer Cemetery.

 • Pakiet edycji specjalnej.

 • Przypływ adrenaliny Deadly Force.

 • Przedmiot Pill Bottle.

 • Klasyczna postać Maksa Payne'a.L.A. Noire
 • Strój detektywa The Broderick.

 • Strój detektywa The Sharpshooter.

 • Wyzwanie The Badge Pursuit i strój Button Man.

 • Sprawa z obyczajówki: The Naked City.

 • Sprawa z drogówki: A Slip of the Tongue.

 • Sprawa podpalenia: Nicholson Electroplating.

 • Sprawa z obyczajówki: Reefer Madness.

 • Sprawa z drogówki: The Consul’s Car.Wszystko fajnie, ale obie łatki przynoszą też dodatkową zmianę, która może zaboleć osoby wciąż grające na starszym sprzęcie. Rockstar porzuca wsparcie dla architektury 32-bitowej, więc jeśli wasz procesor nie działa z aplikacjami 64-bitowymi, możecie mieć problemy z uruchomieniem Max Payne 3 i L.A. Noire po instalacji patcha.

RDR 2 taniej w Epic Games Store

sdr napisał 24 października 2020 o 02:13, komentarze zablokowane
W sklepie Epic Games ruszyła halloweenowa wyprzedaż, a w jej ramach można zakupić RDR 2 z nawet 40% rabatem.

RDR 2 taniej w Epic Games StoreNiższe ceny będą obowiązywały do 5 listopada do godziny 17:00.

Jednocześnie warto wspomnieć o trwającej w Muve.pl promocji na gry pudełkowe, wśród których znajdziemy konsolowe Red Dead Redemption II, a także Grand Theft Auto V (PC, PS4, XONE) oraz L.A. Noire (PS4, XONE).