» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Rocznicowa reedycja soundtracka Max Payne 3

sdr napisał 13 maja 2022 o 19:41, jeszcze nie skomentowano
W niedzielę będziemy obchodzić 10. rocznicę od premiery Max Payne 3. Z tej okazji Rockstar zapowiada okolicznościową reedycję ścieżki dźwiękowej z gry.

Okładka oficjalnej ścieżki dźwiękowej do Max Payne 3

Max Payne 3 - The Official Soundtrack (Anniversary Edition) ukaże się później w tym roku na platformach streamingowych oraz w limitowanym nakładzie na płytach winylowych. Kompilacja poza oryginalnymi utworami będzie zawierać również dodatkowe, niepublikowane wcześniej nagrania.

Oryginalnie soundtrack do Max Payne 3 ukazał się 23 maja 2012 roku. Genialna muzyka, którą możemy usłyszeć w grze została skomponowana przez grupę HEALTH. Na krążku znalazł się również utwór 9 Circulos brazylijskiego rapera Emicidy.

Max Payne 1 i 2 otrzymają remake!

sdr napisał 6 kwietnia 2022 o 23:59, skomentowano 3 razy (zablokowane)
Studio Remedy Entertainment ogłosiło dzisiaj, że pracuje nad nowymi wersjami pierwszej i drugiej części serii Max Payne! Obie gry zostaną wydane przez Rockstar Games.

Max Payne

Nowe Max Payne oraz Max Payne 2: The Fall of Max Payne powstają na autorskim silniku Remedy, Northlight - tym samym, na którym działa Control i będzie działać Alan Wake 2. Docelowymi platformami będą konsole Xbox Series X|S i PS5 oraz komputery PC.


Sam Houser

Byliśmy podekscytowani kiedy nasi starzy przyjaciele z Remedy zaproponowali nam przygotowanie nowych wersji oryginalnych gier Max Payne.


Od lat jesteśmy wielkimi fanami twórczości Remedy i nie możemy się doczekać aż zagramy w te nowe gry.

Tero Virtala

Max Payne zawsze zajmował szczególne miejsce w naszych sercach, tutaj w Remedy, i wiemy że miliony fanów na całym świecie czują tak samo.


Jesteśmy ogromnie podekscytowani ponowną możliwością pracy z naszymi partnerami z Rockstar Games oraz szansą na oddanie raz jeszcze i w nowy sposób historii, akcji i atmosfery oryginalnych gier z serii Max Payne w ręce graczy.
W ramach umowy między studiami, Remedy bierze na siebie produkcję, a Rockstar zapewnia jej finansowanie. Budżet ma nie odstawać od innych projektów AAA fińskiego developera.

Projekt znajduje się aktualnie w fazie koncepcyjnej, więc na premierę będziemy musieli zaczekać prawdopodobnie jeszcze kilka lat.

Plotka: Max Payne też dostanie remaster?

sdr napisał 28 listopada 2021 o 15:33, komentarze zablokowane
Max Payne i jego kontynuacja o podtytule The Fall of Max Payne zniknęły ze sprzedaży na Steamie w wielu regionach świata. Czy coś się za tym kryje?

Max Payne

Użytkownik smolgote zwrócił uwagę na Reddicie, że od blisko miesiąca Max Payne oraz Max Payne 2 nie są już dostępne do kupienia na Steamie w większości regionów. Aktualnie gry można nabyć jedynie w Kanadzie, Norwegii, Polsce, Rosji, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii oraz Wielkiej Brytanii.

Przyczyny nieobecności obu tytułów mogą być oczywiście różne i tymczasowe, ale w komentarzach szybko pojawiła wzbudzająca wiele emocji teoria. Część uczestników dyskusji skojarzyła, że przed wydaniem GTA: The Trilogy - The Definitive Edition, oryginalne gry również zostały usunięte ze sprzedaży. Przypadek Maksa Payne'a musi więc oznaczać, że i ta seria zostanie wkrótce odświeżona, prawda? Kto wie, ale gdyby tak w istocie miało być, czy Take-Two nie wycofałoby gier ze wszystkich rynków?

Niemniej jeśli wciąż nie macie tych kultowych klasyków w swojej kolekcji, warto się w nie zaopatrzyć. Tak na wszelki wypadek.

Więcej gier Rockstar w programie wstecznej kompatybilności Xboksa

sdr napisał 17 listopada 2021 o 22:50, komentarze zablokowane
Red Dead Revolver, Manhunt oraz wszystkie części serii Max Payne dołączyły do listy gier wstecznie kompatybilnych na konsolach Xbox One oraz Xbox Series X|S.

20 lat Xboksa

Fakt ten został ogłoszony podczas poniedziałkowego uroczystego wydarzenia zorganizowanego z okazji 20. rocznicy marki Xbox. Łącznie do programu wstecznej kompatybilności dodanych zostało w tym tygodniu ponad 70 tytułów. Wszystkie gry na najnowszej generacji konsol wspierają tryb Auto HDR, a część będzie mogła skorzystać również z podbitej rozdzielczości oraz trybu FPS Boost.

#MaxPayne20

sdr napisał 23 lipca 2021 o 20:58, skomentowano 3 razy (zablokowane)
Dokładnie 20 lat temu ukazała się pierwsza część serii Max Payne. Z tej okazji twórcy gry przygotowali okolicznościowe wideo.


W krótkim filmie Sam Lake - twarz Maksa - i James McCaffrey - głos Maksa - dziękują wszystkim fanom oraz całej ekipie, która powołała Payne'a do życia. Robią to jednak w szczególny sposób, ponownie wcielając się w ikonicznego bohatera. To trzeba zobaczyć ;o

Dzięki Sam, dzięki James. Sto lat Max!