» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Wyprzedaż Rockstar w Humble Store

sdr napisał 22 listopada 2019 o 11:09, skomentowano 1 raz (zablokowane)
W Humble Store trwa wielka wyprzedaż gier spod znaku Wielkiej Gwiazdy. Taniej kupimy klasyki, ale również nadal gorące Red Dead Redemption II.

Wyprzedaż Rockstar w Humble Store

Oto pełna lista gier objętych promocją wraz z cenami:Wyprzedaż potrwa jeszcze 11 dni, do 3 grudnia.

Pozdrowienia z Rosji

sdr napisał 27 lutego 2019 o 15:14, komentarze zablokowane
Co byście powiedzieli, gdyby akcja Max Payne 3 rozgrywała się nie w gorącej Brazylii, a w chłodnej Rosji? Okazuje się, że tak właśnie mogło być.

Max Payne 3 - Projekt Motocade

ApolloThunder, jeden z użytkowników GTA Forums podlinkował kilka dni temu portfolio Johannesa Mücke, który w 2006 roku pracował przez kilka miesięcy w nieistniejącym już Rockstar Vienna na stanowisku Lead Concept Artist. Zajmował się tam m.in. tworzeniem grafik koncepcyjnych dla Manhunta 2 oraz Max Payne 3 właśnie. Zagadnięty przez ApolloThundera o znalezione w dokumencie grafiki (str. 16), Johannes udzielił interesujących wyjaśnień:


To są pierwsze grafiki koncepcyjne dla Max Payne III. Wykonałem je w 2006 roku kiedy pracowałem dla Rockstar Vienna. Wtedy jeszcze całość była osadzona w Rosji. Gdy R*V zostało zamknięte projekt przeniesiono do Rockstar North, prace rozpoczęto od nowa i tak powstała gra, którą dziś znamy jako MPIII.
Grafiki w portfolio przedstawiają trzy postaci: Borisa, Angela i Butchera, którzy mogli być bohaterami drugoplanowymi gry w pierwszych wersjach scenariusza. Na ostatnim artworku widzimy stojącego w deszczu mężczyznę z dwoma karabinami. Obraz podpisany został "Motocade", co mogło być używanym wewnętrznie kryptonimem, pod którym powstawał ostatni Max Payne.

Max Payne Remastered

sdr napisał 20 stycznia 2019 o 15:03, komentarze zablokowane
W Max Payne pomimo blisko 18 lat od premiery wciąż gra się bardzo przyjemnie. Jednak chociaż gameplayowo tytuł w ogóle się nie starzeje, z oprawą wizualną już tak kolorowo nie jest.

Max Payne Remastered

Pozostałe screeny: #2, #3, #4, #5, #6, #7.

W momencie premiery pod względem graficznym pierwszy Max jawił się jako produkcja niemal fotorealistyczna. Z perspektywy czasu coraz bardziej jednak rażą oczy niskiej jakości tekstury, które wraz ze wzrostem rozdzielczości ekranu coraz bardziej się rozmazują. Z pomocą przychodzą mody i... sztuczna inteligencja ;)

Gaiver74 przygotował i zamieścił w Mod DB bardzo przydatną modyfikację, która rozwiązuje problem niskiej jakości tekstur. Max Payne Remastered podmienia niemal wszystkie tekstury w grze na wysokiej jakości grafiki, których rozdzielczość została podbita nawet 8-krotnie. Udało się to dzięki wykorzystaniu w pracach sieci ESRGAN wyspecjalizowanej w wyostrzaniu obrazu. Poza podłożami i ścianami pomieszczeń odświeżone zostały m.in. ubrania, plamy krwi oraz elementy interfejsu. Paczka zawiera również poprawkę dla dźwięku autorstwa darkje.

Nierealny Max Payne

sdr napisał 3 stycznia 2019 o 11:25, komentarze zablokowane
Witajcie w nowym roku! Pierwszy Max Payne od swojej premiery, już niemal 19 lat temu, zadebiutował na wielu różnych platformach od pecetów, przez urządzenia mobilne, aż po najnowsze PlayStation. Nigdy jednak nie doczekał się remastera. A gdyby tak...?

Max Payne Tribute by Wojciech Chaliński

Swoją wizję odświeżenia pierwszej części serii zaprezentował Wojciech Chaliński pracujący na stanowisku environment artist w firmie Bulkhead Interactive. Zamieszczone na jego profilu w serwisie ArtStation rendery pochodzą z pracy wykonanej w czasie studiów. Korzystając z możliwości silnika graficznego Unreal, Wojtek próbował odtworzyć jedną z dobrze nam znanych lokacji z gry - stację metra na Roscoe Street. Wyszło świetnie!

W podlinkowanej galerii znajdziecie nie tylko więcej statycznych ujęć, ale również animacje zepsutego oświetlenia i cieknącej wody. Co byście powiedzieli na taki remaster?

Wyprzedaż gier Rockstar na Steamie

sdr napisał 30 sierpnia 2018 o 21:21, komentarze zablokowane
Na Steamie ruszyła wyprzedaż gier z katalogu Rockstar Games. Można zaoszczędzić do 70%.

Wyprzedaż gier Rockstar na Steamie

Promocją objęte zostały takie tytuły jak:Wyprzedaż kończy się w poniedziałek 3 września.