» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Wyścigi z celami

sdr napisał 26 marca 2019 o 18:40, jeszcze nie skomentowano
Jak obiecali, tak zrobili. Rockstar udostępnia nam dzisiaj w Red Dead Online zupełnie nowy rodzaj wyścigów.

Red Dead Online: wyścigi z celami

Wyścigi z celami, bo o nich mowa, jak łatwo się domyślić polegają na ściganiu się z przeciwnikami do mety przy jednoczesnym trafianiu do celów ustawionych w punktach kontrolnych.


Wszyscy gracze zaczynają zabawę z łukiem i strzałami – każdy trafiony cel podnosi wytrzymałość konia, ale można też skorzystać z wyposażenia znalezionego po drodze. Zgarnijcie wytrzymałość, żeby wydłużyć czas biegu konia lub szybko odnowić wyczerpany rdzeń wytrzymałości wierzchowca.
Poza wersją liniową, osoby grające na konsoli Sony mają dostęp również do wyścigów nieliniowych, w których cele rozsiane są po całej mapie. Aby dotrzeć do mety, najpierw trzeba zaliczyć wszystkie punkty kontrolne. Wyścigi nieliniowe z celami trafią do posiadaczy Xboksa One za miesiąc.

Dzisiejsza aktualizacja przynosi również zwyczajową garść zniżek i premii:


 • 20% więcej PD za Wyścigi z celami oraz misje Krainy możliwości.

 • 20% więcej PD za pomoc potrzebującym w grze swobodnej, czyszczenie kryjówek gangów, polowania i wytwarzanie zapasów.

 • 25% zniżki na artykuły do pielęgnacji koni.

 • 25% zniżki na ulepszone siodła (dla graczy z wyższą rangą).Do oferty trafia też nowa odzież: frak dzienny, buty Strickland, damskie buty łucznicze i futrzane rękawice.

Przy rybach o przyszłości

sdr napisał 20 marca 2019 o 00:01, skomentowano 1 raz
Przyzwyczailiście się już do cotygodniowych aktualizacji Red Dead Online? No to pora na kolejną. Dzisiaj idziemy na ryby!

Red Dead Online: wyzwanie wędkarskie

Po problemach z dostępnością serwerów ostatniej nocy, wracamy do gry. Dzisiejsza aktualizacja wprowadza do RDO zapowiadane od dłuższego czasu wyzwania wędkarskie.


Rywalizujcie z innymi graczami o to, kto złowi najwięcej kilogramów ryb w trzech różnych rodzajach zbiorników wodnych: jeziorach, rzekach i bagnach.
Nowe wyzwanie dostępne jest jako wydarzenie gry swobodnej. Aby wziąć w nim udział wystarczy zaczekać na zaproszenie. Poza tym do katalogu Wheeler, Rawson & Co. trafia dzisiaj nowy, ograniczony czasowo asortyment:


 • kapelusz z aligatora,

 • leśne rękawice,

 • kamizelka Ortega,

 • skórzane półczapsy.Jeśli potrzebujecie zachęty do grania (że co? ;D), w tym tygodniu aktywna jest premia PD za polowanie na zwierzęta - 30%. W obozowej skrzynce lub na poczcie odbierzemy natomiast zestaw przedmiotów pomocnych przy połowie ryb: pięć żywych świerszczy oraz po jednej przynęcie rzecznej, jeziornej i bagiennej.

Poznaliśmy również harmonogram kolejnych nowości, które zostaną udostępnione nam jeszcze w marcu i później w kwietniu:


 • 26 marca: Wyścigi z celami.

 • 26 marca: Wyścigi nieliniowe z celami (czasowa wyłączność dla PS4).

 • 2 kwietnia: Poszło z dymem.

 • 9 kwietnia: Grabież.Red Dead Online

Ale to nie jedyny dzisiaj przypadek, gdy Rockstar uchyla przed nami rąbka tajemnicy. Na Newswire pojawił się jeszcze jeden post nakreślający niedaleką przyszłość gry. Oto co twórcy planują dla nas w najbliższych tygodniach oraz miesiącach:


 • Kolejne usprawnienia systemu kar dla grieferów.

 • Wprowadzenie możliwości wyboru stylu gry.

 • Nowe misje Krainy możliwości.

 • Nowe rodzaje misji w trybie swobodnym.

 • Zdarzenia dynamiczne: zasadzki, ratunek, obrona, itp.

 • Rozbudowa możliwości kreatora naszej postaci.

 • Zmiany w wyzwaniach dnia.

 • Powrót kolejnych klasycznych broni, np. rewolweru LeMat.Jeśli chodzi o usprawnienia systemu kar to mowa tu przede wszystkim o oznaczaniu graczy atakujących innych, jako agresywnych. W przyszłości mechanizm ten ma być "sprytniejszy" - będziemy mogli bronić się przed atakiem ze strony innego gracza bez obawy o to, że sami zostaniemy przez grę uznani za agresorów. Niestety obecnie, nawet jeśli zaczniemy strzelać do napastnika w samoobronie, również możemy dorobić się nagrody za swoją głowę...

Rockstar zdaje sobie sprawę z obecności w Red Dead Online sporej grupy osób, które nieszczególnie są zainteresowane potyczkami z innymi graczami. Zamiast tego wolą oni spokojnie przemierzać świat i skupić się choćby na polowaniach. Tacy pokojowo nastawieni gracze będą mogli wkrótce wybrać w opcjach specjalny tryb defensywny, który będzie funkcjonował podobnie do trybu pasywnego w GTA Online. Podobnie, ale nie tak samo. W trybie defensywnym nadal będzie można nas trafić, ale będzie to utrudnione ze względu na brak auto-aima na naszej postaci. My również w ten sposób nie będziemy mogli namierzać innych graczy. Ponadto będziemy otrzymywać (i zadawać) znacznie mniejsze obrażenia. Ba, nie zginiemy nawet od bezpośredniego trafienia w głowę! W takim przypadku przeżyjemy i otrzymamy możliwość obrony lub ucieczki. Trzeba jednak pamiętać, że jeśli to my jako pierwsi zaatakujemy innego gracza, tryb defensywny zostanie automatycznie wyłączony, a my zostaniemy oznaczeni jako agresor. Brzmi sprawiedliwie.

Wygląda na to, że na razie nie ma mowy o sesjach prywatnych. Rockstar najwyraźniej ucząc się na doświadczeniach z GTA Online nie chce dawać graczom możliwości całkowitej izolacji, choćby ograniczonej. Być może wynika to ze zbyt małej (jak na razie) liczby aktywności w Red Dead Online, a może chodzi o coś zupełnie innego ;> Czas pokaże.

Łupy wojenne

sdr napisał 12 marca 2019 o 21:16, komentarze zablokowane
Kolejny wtorek, kolejna aktualizacja dla Red Dead Online. Dzisiaj do gry trafia nowy tryb serii konfrontacji oraz kolekcja nowych ubrań.

Red Dead Online: Łupy wojenne

Nowy tryb to Łupy wojenne. Rozgrywany jest w wielu atrakcyjnych lokacjach, m.in. w Valentine i Fort Mercer, a uruchomimy go za pomocą opcji Serii wyróżnionej w menu gry, Szybkiego dołączenia w menu podręcznym lub drogowskazu na mapie.


W Łupach wojennych od 2 do 16 graczy dzieli się na drużyny i rywalizuje o łupy. Każda drużyna musi wykraść łupy z kryjówki wroga i dostarczyć je do swojej, jednocześnie chroniąc swoje zapasy. Drużyna, która do końca rundy ukradnie więcej, zwycięży w meczu.
Grając w tym tygodniu we wszystkich trybach konfrontacji zarobimy dodatkowo 20% więcej punktów doświadczenia, a zwyciężając w Łupach wojennych zgarniemy 8 strzał z dynamitem. Nagroda będzie na nas czekała na poczcie lub w obozowej skrytce.

O nowy asortyment wzbogacił się również sklep wysyłkowy Wheeler, Rawson & Co, w którego katalogu znajdziemy od dziś następujące elementy ubioru:


 • Strój Tasmania (męski)

 • Strój Dunaj (damski)

 • Wiązane spodnie

 • Spódnica z falbanami (damska)

 • Zimowy płaszcz strzelca

 • Kapelusz z gardeniami

 • Niski prosty cylinderPowyższe będą dostępne jedynie przez krótki czas, więc jeśli nosicie się z zamiarem zmiany ubioru, lepiej się pośpieszcie. Przedmioty wrócą do oferty dopiero za kilka tygodni!

Zabezpiecz się i zgarnij bonusy

sdr napisał 8 marca 2019 o 11:34, komentarze zablokowane
Wszyscy chyba lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym. Teraz jest ku temu kolejna okazja.

Social Club

Rockstar zachęca do korzystania z wprowadzonej już jakiś czas temu funkcji weryfikacji dwuetapowej dla konta Social Club. To bardzo przydatna opcja, dzięki której łatwo podniesiemy poziom bezpieczeństwa konta i być może uchronimy się przed jego przejęciem przez nieupoważnione osoby.


Po włączeniu weryfikacji dwuetapowej logowanie się z nowego urządzenia będzie wymagało podania nazwy użytkownika lub adresu e-mail, hasła oraz kodu uwierzytelniającego generowanego przez specjalną aplikację na telefonie, tablecie lub w przeglądarce.
Teraz aktywując zabezpieczenie otrzymamy dodatkowe korzyści w GTA Online oraz Red Dead Online. Będzie to odpowiednio 500 tys. GTA$ oraz 10 sztabek złota do wykorzystania w tych grach. Oczywiście osoby, które już mają włączoną weryfikację dwuetapową również otrzymają bonusy.

Złoto głupców

sdr napisał 5 marca 2019 o 16:58, komentarze zablokowane
Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj czas na kolejną aktualizację Red Dead Online. Dostaliśmy nową broń, wydarzenie w grze swobodnej i darmowe przedmioty.

Red Dead Online: Złoto głupców

Nowa broń w ofercie to karabin powtarzalny Evans. Być może znacie go już z poprzedniej części serii. Karabin posiada pojemny magazynek oraz charakteryzuje się sporym zasięgiem i wysoką szybkostrzelnością. Potężna giwera, a w dodatku można ją jeszcze modyfikować. Dostępna w katalogu i u rusznikarzy.

Złoto głupców to kolejne z szeregu dostępnych w grze swobodnej wydarzeń.


W Złocie głupców stajecie do walki z innymi graczami o prawo założenia złotego pancerza. Punkty zdobywa ten, kto eliminuje rywali, nosząc pancerz, albo zabija jego posiadaczy. Jeśli opancerzony gracz zginie, pozostawiony pancerz może zgarnąć kolejna osoba.
Przy okazji Rockstar zwraca naszą uwagę na możliwość zaliczania codziennych wyzwań w ramach wydarzeń gry swobodnej. Zamiast polować na innych graczy na całej mapie, wyzwanie możemy ukończyć po prostu biorąc udział w takim Złocie głupców, czy Królu zamku. Praktycznie ;)

W tym tygodniu, podobnie jak w poprzednim, również możemy liczyć na darmowe przedmioty:


 • 60 szt. szybkiej amunicji do pistoletów i karabinów powtarzalnych.

 • 2 butelki ogniste.

 • 8 ognistych strzał.

 • 2 opakowania tytoniu do żucia Jolly Jack's.

 • 2 silne lekarstwa dla konia.

 • 1 przynęta jeziorna.Swój pakiet odbierzemy na dowolnej poczcie albo z obozowej skrytki. Poza tym każdy kto do 11 marca ukończy pięć wyzwań dnia otrzyma w przyszłym tygodniu specjalną błystkę obrotową. To uniwersalna przynęta wielokrotnego użytku, na którą złowimy ryby każdego rodzaju. Warto mieć.