» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Bully: Anniversary Edition

Dawid napisał 8 grudnia 2016 o 11:15, komentarze zablokowane
Przyzwyczailiśmy się już, że co jakiś czas klasyczne gry Rockstar Games przenoszone są na urządzenia mobilne. I dobrze, bo dzięki temu mogą trafić do szerszego grona odbiorców. Właśnie przyszła pora na kolejny tytuł.

Mowa o Bully: Anniversary Edition, które jeszcze przed oficjalną zapowiedzią pojawiło się wczoraj w sklepie Google Play. W bieżącym roku mija dekada od premiery przygód Jimmiego Hopkinsa na konsoli PlayStation 2 - stąd podtytuł.


Gra została przystosowana do działania na smartfonach i tabletach we współpracy ze studiem War Drum, które pomagało już przy przenoszeniu innych produkcji Rockstar. I podobnie jak wcześniej, tak i teraz twórcy nie ograniczyli się do prostego portu.

Przede wszystkim Anniversary Edition zawiera wszystkie usprawnienia z rozszerzonej wersji Bully: Scholarship Edition. Przeniesiono więc dodatkowe postaci, zadania, mini-gry oraz wszystkie "znajdźki". Całkowitą nowością jest natomiast tryb multiplayer! Może to określenie trochę na wyrost, ale jednak z przyjaciółmi przez sieć rywalizować można. Chodzi o mini-gry rozgrywane w systemie turowym. Możemy na przykład sprawdzić kto szybciej przeprowadzi sekcję zwłok żaby, rozwiąże łamigłówkę językową, czy więcej razy trafi żołędziem do celu ;) Gra poinformuje nas kiedy przyjdzie pora na nasz ruch.

Bully: Anniversary Edition

Od strony technicznej pojawiło się wsparcie dla wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości, podbito jakość tekstur, a także poprawiono oświetlenie, cienie i efekty cząsteczkowe. Zaimplementowano kontekstowe sterowanie dotykowe, dzięki któremu z ekranu znikają zbędne przyciski. Nie zabrakło jednak również wsparcia dla fizycznych kontrolerów. Dla każdego coś dobrego.

Ponadto jeśli zainstalujemy Bully: Anniversary Edition na więcej niż jednym urządzeniu, możemy swobodnie przełączać się między nimi dzięki synchronizacji postępu w Rockstar Social Club.

Gra dostępna jest póki co tylko na Androida. W Google Play można ją zakupić w cenie 33,99 PLN.

Aktualizacja, 19:10. Jest już dostępna również wersja na iOS. Do kupienia w iTunes za €6,99.