» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Import/Eksport w GTA Online

Dawid napisał 13 grudnia 2016 o 21:48, komentarze zablokowane
Kradzież samochodów (i nie tylko) leży u podstaw serii Grand Theft Auto. Patrząc jednak na dotychczasowy rozwój GTA Online można odnieść wrażenie, że element ten został trochę zaniedbany. Zmienić to może najnowsza aktualizacja.


Zapowiedziana na początku miesiąca kolejna duża aktualizacja dla GTA Online, zatytułowana Import/Eksport, dzisiaj trafia wreszcie w nasze ręce. Co przynosi?

Przede wszystkim w aplikacji SecuroServ dostępnej na komputerze prezesa pojawił się nowy asortyment. Od teraz możemy namierzać krążące po San Andreas drogie pojazdy. Po zaklepaniu danego egzemplarza jest on widoczny dla wszystkich członków naszej organizacji. Kradzieże mają różny poziom trudności. Czasem wystarczy wsiąść do wozu i odjechać, a czasem nie obędzie się bez wymiany ognia.

Skradzione pojazdy przechowamy w firmowym garażu. Pomieści on do 60 maszyn w zależności od lokalizacji. Na pojazdy w czasie transportu trzeba uważać. Im mniej je obijemy, tym mniej trzeba będzie zainwestować w naprawy. A bez często się nie obędzie, klienci w końcu nie zechcą uszkodzonych samochodów. Niestety, aby uniknąć uszkodzeń nie wystarczy patrzeć na drogę. Oczy trzeba mieć dookoła głowy, bo na nasz łup czyhają również konkurencyjne organizacje i kluby motocyklowe. Nikt nie mówił, że będzie lekko. Dobrze chociaż, że my również możemy napadać na transporty innych "przedsiębiorców" ;)

Pozyskany pojazd w każdej chwili można sprzedać za pośrednictwem nowej sekcji motoryzacyjnej serwisu Ad-Hawk, dostępnego z poziomu komputera w naszym garażu. Na podstawowy model kupiec zawsze się znajdzie, ale jeśli chcemy zarobić więcej powinniśmy zainteresować się modyfikacjami. Do wyjątkowych egzemplarzy kolekcjonerzy są skłonni niemało dopłacić.

GTA Online: Import/Eksport

Garaż można wykorzystać oczywiście jako prywatną galerię unikalnych fur, ale po co? Z czegoś trzeba w końcu żyć. To jest biznes i nie ma tutaj miejsca na sentymenty. A dodatkowo po wykonaniu określonej liczby transakcji odblokujemy drugi nowy dział w SecuroServ. Uzyskamy dzięki niemu dostęp do rynku zleceń specjalnych. Są to akcje tylko dla prawdziwych przodowników pracy. Biorąc w nich udział odblokujemy cały zastęp pojazdów klasy wojskowej, które ułatwią nam codzienną harówkę.

Poza pojazdami specjalnymi do asortymentu trafiają dziś również dwa nowe supersamochody i dwa zestawy ulepszeń dostępne w warsztacie Benny'ego:


  • Pegassi Tempesta - nowość.

  • Ocelot Penetrator - nowość.

  • Principe Diablous - ulepszenie.

  • Annis Elegy Retro - ulepszenie.Aktualizacja Import/Eksport to jednak nie tylko nowe pojazdy i garaże. Właśnie dzisiaj lista trybów adwersarza wydłuża się o kolejną pozycję. W trybie Wojna o teren naprzeciw siebie stają stają drużyny walczące o terytorium podzielone na pola. Przejazd przez dane pole włącza je do naszych włości i oznacza odpowiednim kolorem. Wygrywa drużyna, która w ten sposób przejmie największy obszar. W zadaniu z pewnością pomogą nieprzypadkowo umieszczone na mapie rakiety.

GTA Online: Wojna o teren

Ponadto od teraz za odpowiednią opłatą można przeprowadzić na sobie operację plastyczną, dowolnie zmieniającą wygląd naszej postaci. Taka opcja bardziej pasuje do aktualizacji Życie na szczycie, ale cóż, lepiej późno niż wcale ;)

To jednak nie koniec nowości. Posiadacze gry w wersji na konsolę PlayStation 4 mogą odtąd wspólnie ze znajomymi dołączać do sesji GTA Online (funkcja Wspólna gra), a miłośnicy kinematografii pewnie ciepło powitają w edytorze wideo rekwizyty z aktualizacji Karkołomne wyczyny.

Nowe rekwizyty będzie można przetestować od razu, bo właśnie wystartował konkurs wideo, w którym do zgarnięcia jest specjalne osiągnięcie edytora Rockstar, spersonalizowane krzesełko i kurtka reżysera oraz bony na zakupy w Rockstar Warehouse o wartości $100. Jedyne co trzeba zrobić to nakręcić film, w którym pojawi się co najmniej jeden z nowych pojazdów specjalnych. Pozostałych szczegółów nie będę przytaczać, bo i tak oficjalnie fani z Polski udziału brać nie mogą ;)

Za to wziąć udział możemy w konkursie fotograficznym. Wystarczy pstryknąć zdjęcie, na którym utrwalimy dowolną zawartość z aktualizacji Import/Eksport, załadować je do Social Clubu i oznaczyć tagiem #IMPORTEXPORT. Do zdobycia jest pięć nagród po okrągłym milionie GTA$. Swoje prace można zgłaszać do poniedziałku 19 grudnia.