» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Rockstar zamyka okno transferowe

Dawid napisał 31 stycznia 2017 o 20:08, komentarze zablokowane
Jeszcze tylko do 6 marca będzie można przenosić postaci w GTA Online z wersji gry na konsole poprzedniej generacji na pecety, Xboksa One i PlayStation 4. Taka informacja pojawiła się dzisiaj na Rockstar Newswire.

GTA Online

Niestety nie podano powodów, dla których dalszy transfer postaci nie będzie możliwy. Raczej nie jest to kaprys twórców, ale miejmy też nadzieję, że decyzja nie zwiastuje zakończenia wsparcia trybu sieciowego GTA V na Xboksie 360 i PlayStation 3.

To jednak nie wszystko czego dowiadujemy się dzisiaj z oficjalnej strony Rockstar. Studio dziękuje nam za kolejny udany rok w GTA Online i rzuca garść statystyk, z których wynika, że gra ciągle trzyma się dobrze. W samym tylko grudniu założono 11 milionów organizacji, 24 miliony klubów, rozegrano 13 milionów wyścigów kaskaderskich, 15 milionów potyczek w trybie Kolos i zastosowano 10 miliardów (!) modyfikacji pojazdów. Brzmi fajnie.

Twórcy zarzekają się również, że ciągle walczą z oszustami w grze. Nadal nie udało się ich skutecznie wyeliminować, choć i tak chyba jest lepiej niż jeszcze rok temu.