» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Red Dead Redemption na PC dzięki modderom

Dawid napisał 24 marca 2017 o 12:58, komentarze zablokowane
Chyba wszyscy już o tym napisali, więc nie sposób takiej wiadomości zignorować ;) Być może w przyszłości będziemy mogli zagrać w Red Dead Redemption na PC. I to nie dzięki PlayStation Now. Ani dzięki Rockstar.

Modyfikacja Red Dead Redemption V

Więcej screenów: #2, #3.

Grupa fanów przedstawiła na GTA Forums projekt Red Dead Redemption V, którego celem jest przeniesienie przygód Johna Marstona na silnik GTA V. Jak to będzie konkretnie z tymi przygodami tego jeszcze nie wiadomo, ale przeniesiona na pewno zostanie mapa. Co jeszcze wiemy?


  • Modyfikacja nie obejmie trybu sieciowego pod żadną postacią.

  • Prace trwają od dwóch lat, jednak nie powinniśmy spodziewać się wydania finalnego w najbliższej przyszłości. Autorzy konwersji podkreślają, że sprawa nie jest prosta.

  • Pierwsza wersja beta powinna pojawić się latem tego roku.

  • Poza kilkoma usprawnieniami graficznymi modyfikacja nie będzie znacząco odbiegała od pierwowzoru.

  • Całość jest portowana oczywiście z konsolowej wersji na Xboksa 360.Jak wspomniałem, na razie nie mówi się o przeniesieniu misji, więc jeśli chcielibyście jednak nadrobić zaległości z Red Dead Redemption, może lepiej po prostu... kupić PS3.