» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Screen jakby z RDR2: wyciek czy zwykły fake?

Dawid napisał 11 maja 2017 o 11:38, komentarze zablokowane
Od wczoraj po sieci krąży screen nieznanego pochodzenia, który być może przedstawia jedną z lokacji w Red Dead Redemption 2. Fake czy nie fake? Oto jest pytanie.

Screen z RDR2?

Zrzut po raz pierwszy pojawił się na GTA Forums i został opublikowany przez nowego użytkownika co raczej nie pomaga w jego uwiarygodnieniu. Spora grupa komentujących zdaje się podchodzić do znaleziska sceptycznie, sugerując możliwy fotomontaż albo wykonanie screena na silniku GTA V.

Tak czy inaczej, nawet jeśli obraz jest autentyczny to pochodzi najpewniej z wczesnej wersji gry. Detale bowiem nieszczególnie urzekają.

Aktualizacja (12.05)

No i nie trzeba było długo czekać na wyjaśnienie sprawy. Na łamach PC Gamera pojawiła się zapowiedź nowego MMO Wild West Online i to właśnie z tej gry pochodzi powyższy screen. Zdaje się, że ktoś dobrze wyczuł koniunkturę ;)