» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Kevin sam w Game Informerze

sdr napisał 8 czerwca 2017 o 16:18, komentarze zablokowane
Miesiąc temu na stronie magazynu Game Informer pojawił się profil kontynuacji Bully, ale został zauważony dopiero teraz i... od razu zniknął. O co chodzi z Kevin's Back Jack?

Profil Bully 2 na stronie Game Informera

Znalezisko szybko wylądowało na Reddicie, a Internet momentalnie podchwycił temat. Sprawa musiała zrobić się na tyle głośna i niewygodna, że redakcja Game Informera podjęła decyzję o publikacji sprostowania. Całość oczywiście usprawiedliwiono zwykłym błędem i pewnie był to błąd w myśl ewentualnej umowy z Rockstar. Trudno jednak sobie wyobrazić żeby ktoś z redakcji przypadkowo dodał do bazy grę o tak specyficznym tytule. Co najwyżej informacja przypadkowo została upubliczniona. W sieci nadal można znaleźć kopię strony zapisaną przez wyszukiwarkę Google.

Jest to kolejny sygnał potwierdzający, że w temacie Bully 2 coś się dzieje. Prawdopodobieństwo, że gra pojawi się w tym albo następnym roku jest jednak minimalne. W końcu teraz Rockstar skupia się na promocji Red Dead Redemption 2.