» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Plotka: L.A. Noire z trybem FPP oraz VR?

sdr napisał 21 czerwca 2017 o 15:06, komentarze zablokowane
Rockstar dopracowuje RDR 2, ale to na pewno nie jedyny projekt, nad którym pochylają się obecnie programiści studia. Niedawno zamieszanie wywołał rzekomy sequel Bully, a dzisiaj pojawiła się informacja o równie rzekomym remasterze L.A. Noire.

L.A. Noire

Przygody Cole'a Phelpsa mają raptem kilka lat, ale możliwe, że w oczach producenta gra zasługuje już na odświeżenie. Szkoda, że nie kontynuację ;) W każdym bądź razie chodzą słuchy o ponownym wydaniu L.A. Noire w wersji na... Nintendo Switch. Gra miałaby zostać wzbogacona m.in. o kamerę pierwszoosobową.

Podobno w Rockstar eksperymentowali też z goglami PlayStation VR. Pytanie, czy jeśli okazałoby się to prawdą, tytuł nie pojawi się ponownie na większej liczbie platform? Jak zwykle w przypadku niepotwierdzonych informacji, musimy czekać.