» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Midnight Club wciąż żyje?

sdr napisał 2 sierpnia 2017 o 11:04, komentarze zablokowane
O Midnight Club nie słyszeliśmy już od lat. W przyszłym roku minie dekada od premiery ostatniej części serii. Czy możliwe, że doczekamy się kontynuacji?

Midnight Club

Już kilka lat temu wieści docierające z San Diego nie brzmiały optymistycznie. Zespół odpowiedzialny za Midnight Club Los Angeles został rozmontowany praktycznie zaraz po wydaniu ostatniego DLC. Teraz jednak nieoczekiwanie pojawiło się światełko w tunelu dla wszystkich fanów mających nadzieję, że studio kiedyś jeszcze powróci do gatunku gier wyścigowych.

Na Reddicie pojawiły się screeny z niezapowiedzianej nigdy odsłony serii Midnight Club. Zostały one znalezione na serwerach usługi Xbox Live przez użytkownika o nicku Derik2502. Podany został również adres profilu Social Club, na którym gra miała być testowana. Niestety Derik2502 nie pochwalił się w jaki sposób natrafił na wspomniane znaleziska. Coś jednak musi być na rzeczy, bo opublikowane linki już nie działają. Zachowały się jedynie kopie screenów.

Midnight Club

Co ciekawe, rzeczona gra nie posiada żadnego podtytułu. Czy mamy więc do czynienia z remasterem pierwszej części? A może Rockstar planuje reboot serii? Póki co zostają nam jedynie domysły, bo nie wiadomo nawet z kiedy screeny pochodzą. Być może cała sprawa od dawna jest już nieaktualna, a to jedynie jej pozostałości.

Możliwe też, że mamy do czynienia z wyciekiem kontrolowanym i studio tylko sprawdza nasze zainteresowanie. Więc jak, zagralibyście w nowy Midnight Club? :)