» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

GTA Online: Przemyt

sdr napisał 29 sierpnia 2017 o 18:30, komentarze zablokowane
Do GTA Online trafiła dzisiaj nowa forma aktywności: przemyt drogą powietrzną.


Swoją przygodę w tej gałęzi przestępczości rozpoczynamy jak zwykle od zakupu nowego przybytku. W tym przypadku w centrum wydarzeń znajduje się nasz osobisty hangar. Znajdziemy w nim przede wszystkim ogromną przestrzeń na przeróżne statki powietrzne, ale nie zabrakło również miejsca na kwaterę mieszkalną, warsztat i biuro.

Hangar aż prosi się, aby wypchać go nowymi samolotami i helikopterami, których dostaliśmy z tą aktualizacją siedem:


  • Samoloty: LF-22 Starling, Alpha Z-1, V-65 Molotok, Tula, Rogue.

  • Helikoptery: Havok.

  • Inne: Ultralight.



To jednak nie wszystkie nowości przygotowane przez Rockstar na ten tydzień. Już teraz możemy stanąć do walki z innymi graczami w zupełnie nowym trybie adwersarza: Walka Zmechanizowana. To kolejna wariacja na temat desantu do strefy walki. Tym razem jednak walczymy w pojazdach. Wraz z naszą drużyną zostajemy zrzuceni na teren, po którym rozsiane są przeróżne uzbrojone pojazdy. Naszym zadaniem jest przejąć jak najpotężniejszy z nich i wybić przeciwników. A to będzie coraz trudniejsze, bo strefa walk kurczy się z każdą chwilą.

GTA Online: Walka Zmechanizowana

Znajdzie się też coś dla miłośników czterech kółek. Gdy już trochę odkujecie się po zakupie nowego biznesu, możecie ponownie zrujnować saldo w Make Banku nabywając Grotti Visione lub trochę tańszego Vapida Retinue, jeśli nie stać Was na najlepsze ;)

Również w sklepach z odzieżą i akcesoriami w całym San Andreas pojawił się nowy asortyment nawiązujący do dzisiejszej aktualizacji. Nie zabrakło też nowych wzorów tatuaży.