» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

L.A. Noire za ciężkie na Switcha

sdr napisał 5 listopada 2017 o 14:47, komentarze zablokowane
Do premiery L.A. Noire na nowych platformach pozostał nieco ponad tydzień. Posiadacze Nintendo Switch mają więc jeszcze trochę czasu na dokupienie dodatkowej przestrzeni dla swojej konsoli. Ta bowiem zdecydowanie się przyda.

L.A. Noire na PS4, Xbox One, Nintendo Switch oraz HTC Vive

Na stronach wsparcia technicznego Rockstar Games pojawił się artykuł, z którego możemy dowiedzieć się jakie są wymagania wersji na konsolę Nintendo odnośnie dostępnej przestrzeni dyskowej. Co ciekawe, powinni się nim zainteresować również nabywcy wydania fizycznego bowiem okazuje się, że nawet gra uruchamiana z kartridża będzie wymagała pobrania dodatkowych 14GB na dysk konsoli. Problem w tym, że ten nie jest zbytnio pojemny. Jeśli macie już zainstalowanych kilka gier, konieczny może okazać się zakup karty SD rozszerzającej pamięć masową.

Dylematu nie będą mieli nabywcy L.A. Noire w wersji cyfrowej. Oni, aby pobrać grę z eShopu Nintendo, po prostu będą musieli zaopatrzyć się w dodatkową kartę. Nie ma też co za bardzo ograniczać się przy wyborze wariantu nośnika. Pełne wydanie przygód Cole'a Phelpsa zajmie 29GB.