» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

L.A. Noire już na nowych platformach

sdr napisał 14 listopada 2017 o 16:44, komentarze zablokowane
Ale ten czas leci. Dopiero co pojawiły się plotki o zremasterowanym L.A. Noire, a to już ląduje na sklepowych półkach ;)

L.A. Noire - wersja na PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch

Przygody Cole'a Phelpsa są od dziś dostępne na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Wszystkie wersje oferują odświeżoną oprawę graficzną na miarę czasów oraz liczne usprawnienia rozgrywki. Ponadto każda edycja indywidualnie wykorzystuje specyficzne możliwości platformy, na której działa.


  • Wersja na Nintendo Switch oferuje wsparcie dla sterowania gestami w trybie Joy-Con, wibracji HD Rumble oraz sterowania dotykowego w trybie przenośnym. Pojawiły się również dodatkowe kąty kamery znad postaci.

  • Wydanie na PlayStation 4 oraz Xboksa One przynosi m.in. poprawione oświetlenie i chmury, kamerę filmową i tekstury w wyższej rozdzielczości. Na PS4 Pro oraz Xboksie One X ponadto zagramy w oszałamiającym 4K, zaś na pozostałych modelach w 1080p.W grudniu z kolei zadebiutują Akta VR, czyli zbiór siedmiu spraw z L.A. Noire przebudowanych specjalnie na potrzeby gogli HTC Vive.