» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Czekamy dalej - RDR2 dopiero jesienią

sdr napisał 1 lutego 2018 o 18:29, komentarze zablokowane
Red Dead Redemption 2 dostaniemy dopiero 26 października. Taki komunikat pojawił się na Newswire.

Red Dead Redemption 2

Ostatnie gry od Rockstar Games przyzwyczaiły nas, że na początku roku możemy spodziewać się informacji o nowych premierach. W styczniu poznaliśmy datę debiutu GTA IV i w styczniu dowiedzieliśmy się o obsuwie GTA V. Teraz, choć już w lutym, dowiadujemy się o obsuwie Red Dead Redemption 2. I to drugiej obsuwie, bowiem pamiętamy, że początkowo gra miała pojawić się na rynku już jesienią... ubiegłego roku.

Red Dead Redemption 2

Pozostałe screeny: #3, #4, #5, #6, #7.

Twórcy jak zwykle w takiej sytuacji tłumaczą się chęcią dopracowania swojego dzieła i obiecują, że warto czekać. Cóż, nie wątpimy, ale na poprzedni western Gwiazd Rocka też warto było czekać, a po latach dowiedzieliśmy się, że niewiele brakowało, aby przygody Johna Marstona okazały się spektakularną klapą. Czyżby więc w Rockstar nie wyciągnięto nauki z tamtej historii? Oby nie.

Tymczasem dostaliśmy garść nowych screenów z produkcji i obietnicę kolejnych informacji, wkrótce. No to czekamy :)