» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Zobacz trzeci zwiastun Red Dead Redemption II

sdr napisał 2 maja 2018 o 17:00, skomentowano 6 razy (zablokowane)
Rockstar Games właśnie opublikowało trzeci zwiastun Red Dead Redemption II. Możecie obejrzeć go już teraz poniżej.Ameryka, rok 1899. Era Dzikiego Zachodu chyli się ku końcowi, a stróże prawa depczą po piętach ostatnim wyjętym spod prawa gangom. Wybór jest prosty: kto się nie podda, zginie.


Gdy napad w położonym na zachodzie mieście Blackwater kończy się katastrofą, Arthur Morgan i gang van der Lindego są zmuszeni uciekać. Na plecach czują oddechy stróżów prawa i najlepszych łowców nagród, więc muszą napadać, kraść i walczyć z całych sił, aby przetrwać w tym surowym świecie w samym sercu Ameryki. Coraz głębsze wewnętrzne spory grożą rozłamem gangu, a Arthur musi dokonać wyboru między ideałami a lojalnością wobec ludzi, którzy go wychowali.


Red Dead Redemption 2 twórców Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption to pełna rozmachu opowieść o życiu w Ameryce u zarania współczesności. Dostępna już 26 października 2018 r.
Z planszy umieszczonej na końcu zwiastuna możemy ponadto dowiedzieć się, że nabywcy wersji na konsolę PlayStation 4 otrzymają wcześniejszy dostęp do dodatkowej zawartości. Na razie jednak nie wiadomo o tej zawartości nic więcej.
chaos
skomentował 2 maja 2018 o 20:09
Jak dobrze pójdzie to nadrobię zaległości przed 2021 rokiem
sdr
skomentował 2 maja 2018 o 20:07
Ja dopiero niedawno nadrobiłem - żałuję, że tak długo zwlekałem :(
chaos
skomentował 2 maja 2018 o 17:09
Ale pospamiłem, hehe.
chaos
skomentował 2 maja 2018 o 17:09
Cholera za szybki enter. Generalnie im dłużej oglądam tym bardziej mam ochotę zagrać w RDR. Pierwszą część...
chaos
skomentował 2 maja 2018 o 17:08
https://www.youtube.com/watch?time_continue=61&v=OnsTQXPk0JA
chaos
skomentował 2 maja 2018 o 17:08
@1:11 - przypomina mi się https://www.youtube.com/watch?time_continue=62&v=OnsTQXPk0JA