» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Red Dead Redemption II z fabularnym DLC?

sdr napisał 3 czerwca 2018 o 11:46, komentarze zablokowane
Do premiery Red Dead Redemption II zostało już mniej niż pięć miesięcy, a Rockstar wciąż skąpi nam szczegółów na temat gry. Niecierpliwić zdaje się już nawet kierownictwo Take-Two.

Karl Slatoff

Wysoko postawione osoby z zarządu Take2 z pewnością wiedzą o nadchodzącym westernie znacznie więcej niż my. Właśnie dlatego warto zwracać uwagę na to co mówią. Ostatnio na temat RDR II w ciekawym kontekście wypowiedział się Karl Slatoff. Miało to miejsce podczas konferencji Cowen & Company.


Karl Slatoff

Generalnie dodatkowa zawartość dla gier stanowi dla nas interesujący model biznesowy. Jednak wydanie takiej zawartości dla konkretnej gry należy rozważać w każdym przypadku indywidualnie.


Rockstar już zapowiedział, że to coś co mogą rozważyć w przyszłości, ale nie pojawiły się żadne deklaracje w stosunku do Red Dead albo innych gier. Dla nas to bardzo lukratywny model biznesowy i niezwykle kuszący dla konsumentów, bo pozwala im w dalszym ciągu angażować się w grę.
Tak więc nadal oficjalnie nic nie wiadomo, ale raczej bez powodu taka wzmianka też publicznie się nie pojawia ;>