» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Za preorder RDR II dostaniemy... GTA$?

sdr napisał 3 czerwca 2018 o 12:32, komentarze zablokowane
Według zapowiedzi Rockstar już w tym miesiącu mamy poznać szczegóły dotyczące edycji specjalnych i oferty przedsprzedażowej RDR II. Tymczasem pojawiają się pierwsze przecieki.

Strona przedsprzedaży Red Dead Redemption II w Microsoft Store

Microsoft omyłkowo upublicznił wczoraj w swoim sklepie podstronę Red Dead Redemption II, ujawniając tym samym opis dodatkowej zawartości jaką otrzymają osoby, które zamówią grę w przedsprzedaży:


  • koń Wojna,

  • zestaw przetrwania bandyty,

  • bonus pieniężny w trybie fabularnym,

  • 500 tys. GTA$ w GTA Online.Ponadto, jeśli złożymy zamówienie przed końcem lipca, otrzymamy ekskluzywną mapę skarbów przydatną w trybie fabularnym. Bonusowe GTA$ odbierzemy w formie kodu do wykorzystania w sklepie Microsoftu.

Wspomniana podstrona już została wyłączona, ale na ewentualne potwierdzenie tych informacji z pewnością nie poczekamy dłużej niż kilka tygodni.