» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Zobacz gameplay z Red Dead Redemption 2!

sdr napisał 9 sierpnia 2018 o 17:01, komentarze zablokowane
Nadszedł wreszcie ten wyczekiwany przez wielu dzień, w którym twórcy Red Dead Redemption II pokazują nam coś więcej niż tylko screeny i pięknie wyreżyserowane scenki. Dziś możemy zobaczyć jak naprawdę wygląda rozgrywka w grze. Gotowi?


Zwiastun został nagrany w rozdzielczości 4K co może wskazywać, że takowa będzie dostępna na PS4 Pro oraz Xboksie One X. Narratorka na wstępie podkreśla, co już wiemy, że w RDR2 Rockstar postawiło sobie za cel zbudowanie świata jeszcze bardziej interaktywnego i głębszego pod każdym względem. Spróbujmy podsumować to co zostało nam przekazane.


  • Świat gry jest bardzo rozległy i zróżnicowany: od gór, przez lasy, po bagna i pustynie. Tereny te zamieszkują liczne gatunki zwierząt: od drapieżników, po ich ofiary i padlinożerców.

  • Mapa usiana jest miejscowościami o różnym charakterze: od typowo rolniczych wiosek po nowoczesne (jak na tamte czasy) miasta.

  • Obozowiska są centrum życia naszego gangu. Pomoc w gromadzeniu zapasów podnosi morale grupy.

  • W trakcie gry poznamy bliżej każdego z członków bandy Van Der Lindego. Spędzanie z nimi czasu może w niektórych przypadkach otwierać nowe wątki poboczne lub odblokowywać mini-gry.

  • Podróżując będziemy mogli wchodzić w interakcję z napotkanymi postaciami. Możliwe reakcje będą dopasowane do sytuacji w jakiej się znajdziemy. Zazwyczaj będziemy mogli zareagować pozytywnie lub negatywnie, nawet w kilku wariantach, np. pozdrawiając kogoś, pomagając, ale też zaczepiając, a nawet angażując się w konflikt. To jaki będzie Arthur zależy od nas, a nasze decyzje mają swoje konsekwencje.

  • Strzelanie i walka zostały znacznie usprawnione. Każda broń ma swoje cechy, unikalną animację przeładowania i odpowiedni odrzut.

  • Więź z naszym koniem ma teraz o wiele większe znaczenie. Wpływa na nią m.in. sposób w jaki traktujemy zwierzę. Z biegiem czasu więź się umacnia, a konia łatwiej kontrolować np. w czasie intensywnych strzelanin.

  • Różne rasy koni mają różne predyspozycje i nadają się do pewnym zadań lepiej lub gorzej.

  • W siodle i sakwach możemy przechowywać dodatkową broń i zapasy pozyskane w czasie polowań.

  • Zranioną zwierzynę można wyśledzić. Naszą zdobycz sprzedamy, a zarobione pieniądze wymienimy na inne dobra.W kolejnych gameplayach mamy zobaczyć m.in. jak wyglądają misje fabularne, aktywności poboczne, czy rabunki. Dowiemy się też jak funkcjonują wrogie gangi oraz jak ewoluował tryb Dead Eye. Na razie nie wspomniano nic o trybie multiplayer, choć z planszy na końcu filmu możemy wnioskować, że posiadacze PlayStation 4 jako pierwsi otrzymają do niego dostęp. Szykuje się petarda!