» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

20 minut z RDR2 na konferencji GameStopu

sdr napisał 2 września 2018 o 13:52, komentarze zablokowane
W minionym tygodniu w Indianapolis miała miejsce konferencja dla współpracowników sieci GameStop. Ostatniego jej dnia odbył się specjalny pokaz rozgrywki z Red Dead Redemption II. Reakcje były... mieszane.

20 minut z RDR2 na konferencji GameStopu

W czasie pokazu zaprezentowany został rozszerzony, ponad 20-minutowy fragment gameplayu, który wszyscy widzieliśmy w sierpniu. Uczestnicy, choć zobowiązani do milczenia, chętnie jednak dzielili się swoimi wrażeniami na Reddicie.

Stąd wiemy między innymi, że około połowę pokazu zajęła prezentacja świata gry, warstwy graficznej i technicznej. Niestety ta część nie przypadła niektórym oglądającym do gustu, ale wynikało to pewnie bardziej ze zmęczenia po całym tygodniu wrażeń aniżeli z faktycznego poziomu gry. Wszyscy czekali na bardziej intensywne fragmenty rozgrywki i tych doczekali się w drugiej części.


Black_Static

Pokazali grafikę i jeden z pierwszych napadów. Gra wygląda ślicznie, a fizyka jest niesamowita.

WDCombo

Po napadzie gang musi uciekać i wtedy dochodzi do konfrontacji z jakimiś ludźmi na koniach. Strzelanina wyglądała przyzwoicie, akcja w banku rozwijała się spokojnie. Gra będzie świetna i rozejdzie się jak ciepłe bułeczki, ale demo które pokazali było słabe.
Cóż, pozostaje nam chyba zaczekać na więcej materiałów z nowego Red Dead Redemption, aby wyrobić sobie własną opinię. Tych natomiast wypada spodziewać się coraz więcej, bo premiera tuż tuż.