» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Ekskluzywna zawartość w Red Dead Redemption II dla posiadaczy PlayStation 4

sdr napisał 5 października 2018 o 19:31, komentarze zablokowane
Na oficjalnym blogu PlayStation Europe pojawił się nowy wpis, w którym zaprezentowano zawartość dla Red Dead Redemption II, którą gracze na PS4 otrzymają czasowo na wyłączność.

RDR2 - ekskluzywne przedmioty dla graczy PS4

Cóż, posiadacze Xboksów raczej płakać nie będą. Co prawda wygląda na to, że cała zawartość nie została ujawniona, ale jeśli jej reszta będzie prezentowała podobny poziom to raczej trudno mówić o jakiejś przewadze Sony. Co więc dostaną właściciele PlayStation 4?


  • Strój Bandyty Grizzli, na który będzie składał się długi wełniany płaszcz ze skórzanymi akcentami i stójką, skórzana kamizelka ze zdobieniem, czarny szal oraz pas ze zdobioną klamrą. Strój będzie dostępny w dniu premiery w trybie singleplayer oraz na premierę Red Dead Online.

  • Czerwony kasztanowaty koń arabski charakteryzujący się szybkością i zwrotnością lepszymi od większości koni w grze. Arab będzie dostępny w dniu premiery RDO, czyli dopiero w listopadzie.

  • Ranczerskie siodło ze skóry aligatora zwiększające siłę i wytrzymałość konia. Założone ma istotny wpływ na szybkość i przyśpieszenie naszego rumaka. Jest to ulepszona wersja podstawowego siodła dostępnego dla każdego gracza na starcie RDO.

  • Szybkostrzelny rewolwer z samo-napinaniem wykonany z polerowanej stali i zdobiony szczegółowym grawerunkiem z motywem kart i kości do gry na rękojeści oraz lufie. Dobrze sprawdza się w walce na koniu.Przypomnijmy, że powyższa zawartość trafi również do osób grających na Xboksie One, jednak z miesięcznym opóźnieniem. Czy ktoś będzie z tego powodu żałował wyboru konsoli Microsoftu? Nie sądzę. Lepiej dla Sony żeby to nie była najlepsza zawartość na (czasową) wyłączność, którą mają w zanadrzu.