» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Plotka: ruszyły castingi do Bully 2

sdr napisał 11 października 2018 o 10:41, komentarze zablokowane
W najbliższych miesiącach (a może i latach) nasza uwaga będzie skupiona na Red Dead Redemption 2 mającym swoją premierę już za kilkanaście dni. Rockstar jednak jak zwykle nie spoczywa na laurach i już zaczyna intensywnie pracować nad kolejnym tytułem.

Bully

Według doniesień Rockstar Intel następną grą spod ręki Gwiazdy Rocka może być Bully 2. Co prawda takie doniesienia pojawiały się już kilka lat temu, ale teraz poza samymi domysłami mamy pierwsze konkretne ruchy w temacie.

Jessica Jefferies, jedna z managerek specjalizujących się w pozyskiwaniu aktorów do sesji motion capture, zamieściła na Twitterze ciekawe ogłoszenie, które może i nie mówi wprost o Bully 2, ale daje do myślenia.


Aktualnie poszukujemy aktorki do sesji motion capture dla nowej ekscytującej gry wideo tworzonej przez lidera branży.


Opis roli: Martha, kobieta, 11 lat, wzrost 134 cm. Niezbyt wyrośnięta jak na swój wiek. Introwertyczka. Dziecko z problemami, które zaczyna się buntować przez to, że jest postrzegane jako sprawiające kłopoty w domu i szkole.


W scenach z młodą odtwórczynią pojawi się łagodna przemoc i przekleństwa. Projekt jako taki jest thrillerem/dramatem i wszystkie sceny z młodą odtwórczynią będą realizowane z należytą ostrożnością.
Opis odnoszący się wprost do szkoły i młodej osoby sprawiającej problemy wychowawcze zdaje się idealnie pasować do Bully. Ciekawostką może być fakt, że poszukiwana jest dziewczynka. Byłaby to pierwsza od dawna protagonistka w grze tworzonej przez Rockstar. Pomysł świeży, ale i odważna decyzja. Z drugiej jednak strony nigdzie nie pojawia się informacja, że organizatorom castingu chodzi o główną rolę. No i w ogóle nie wiadomo czy chodzi o nowe Bully ;)