» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Fiyero

sdr napisał 28 października 2018 o 14:50, komentarze zablokowane
Na gry od Rockstar musimy niestety czekać latami, jednak studio nigdy nie próżnuje. Wygląda na to, że właśnie dowiedzieliśmy się o ich nowym projekcie.


Anonimowy informator SWEGTA, znanego youtubera publikującego regularnie bardzo dobre filmy dokumentalne z serii GTA, natknął się na CV aktora, który pracował przy jednej z gier Rockstar o nieznanym dotąd kryptonimie. Jak wiemy, Rockstar nadaje swoim grom znajdującym się w fazie produkcji nazwy tymczasowe, którymi posługują się osoby związane z danym projektem, aby przypadkiem prawdziwy tytuł nie wypłynął gdzieś przed oficjalną zapowiedzią. Przykładowo GTA V funkcjonowało wewnętrznie pod nazwą Rush.

Jared Johnston, którego możecie znać z takich filmów i seriali jak Faceci w czerni III, Czarne bractwo, czy Czarna lista (ewidentnie lubi ciemne kolory ;)) umieścił w swoim CV również tajemniczy tytuł Fiyero, który powiązał z Rockstar Games. To jedyny wpis związany z pracą polegającą na użyczaniu głosu jakim zechciał się pochwalić. Dodatkowo widnieje przy nim informacja o "wielu rolach", w które się przy tej okazji wcielał. Wskazywałoby to na fakt, że głosem Jareda przemówi kilku przechodniów albo brał on dodatkowo udział w nagraniach np. na potrzeby programów stacji radiowych lub telewizyjnych. GTA? Być może, ale to tylko domysły.

Kompletnie pozbawione sensu wydają się z kolei rozważania na temat samego kryptonimu Fiyero. SWEGTA twierdzi, że słowo to można tłumaczyć jako "duma" lub "dumny". Wpisując frazę do wyszukiwarki dowiemy się natomiast, że to imię jednego z bohaterów musicalu Wicked granego od 2003 roku, m.in. na Broadwayu. Jak zwykle, pozostaje nam czekać na kolejne przecieki i na razie po prostu... cieszyć się Red Dead Redemption 2 :)