» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

RDR2 w weekend zarobiło $725 milionów

sdr napisał 30 października 2018 o 15:49, komentarze zablokowane
No i mamy oficjalne wyniki sprzedaży za pierwsze trzy dni od premiery Red Dead Redemption II. Gra zarobiła w tym czasie oszałamiające 725 milionów dolarów!

Red Dead Redemption II

Uzyskana suma co prawda nie jest rekordowa, ale i tak robi wrażenie, a Take-Two i Rockstar raczej nie mają powodów do zmartwień. Przede wszystkim jest to drugi najlepszy wynik w historii branży rozrywkowej, a po drugie palma pierwszeństwa należy do... Grand Theft Auto V, które w tym samym czasie zarobiło okrągły miliard dolarów. Wszystko zostaje w rodzinie.

Tak czy inaczej twórcy mogą być z siebie bardzo dumni. Przygody Arthura Morgana i gangu Van der Lindego, choć nadal w cieniu najpopularniejszej serii od Rockstar Games, zdążyły zabłysnąć i wyznaczyć nowe standardy w kilku kategoriach:


  • Najlepszy weekend otwarcia na rynku detalicznym w całej branży rozrywkowej.

  • Najlepszy wynik otwarcia w całej branży rozrywkowej w 2018 roku.

  • Najchętniej zamawiana w przedsprzedaży gra w historii PlayStation Network.

  • Najwyższa sprzedaż w dniu premiery w historii PlayStation Network.

  • Najlepszy weekend otwarcia w historii PlayStation Network.Gratulujemy Rockstar i oby tylko tak dalej. Takie wyniki pokazują bardzo dobrze, że gracze cały czas są głodni nowych, dopracowanych gier z otwartym światem i opłaca się w takie tytuły inwestować.