» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Weź się prezentuj

sdr napisał 30 listopada 2018 o 09:31, komentarze zablokowane
Rockstar Warehouse posiada bogatą ofertę odzieży dla fanów gier spod znaku Wielkiej Gwiazdy. Prawdziwi kowboje nie biegają jednak w t-shirtach, dlatego z okazji premiery Red Dead Redemption II przygotowano coś specjalnego.

Red Dead Redemption II Barking Irons Collection

We współpracy z twórcami gry firma Barking Irons stworzyła nową kolekcję ubrań i akcesoriów stylizowanych na te noszone przez Arthura Morgana. Aktualnie dostępne są po trzy wzory koszul i toreb oraz jedna skórzana kurtka. Ceny kształtują się od £65 do £260 w przypadku toreb, od £72 do £120 w przypadku koszul, a za kurtkę trzeba wyłożyć okrągłe £200. Cóż, tanio nie jest, ale jakość podobno kosztuje ;)

Wszystkie elementy kolekcji posiadają oczywiście odpowiednie zdobienia i emblematy Red Dead Redemption II oraz Rockstar Games.