» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

10 lat Rockstar98

sdr napisał 1 grudnia 2018 o 20:08, komentarze zablokowane
Jak pewnie zauważyliście od kilku lat nie zamieszczam na stronie newsów urodzinowych. Dzisiaj jednak zrobię wyjątek, bo taka okrągła rocznica zdarza się tylko raz. W sumie jak każda... ;)

10 lat Rockstar98

Dokładnie 10 lat temu Rockstar98 oficjalnie rozpoczęło działalność. Strona co prawda funkcjonowała w sieci już od sierpnia, ale uznałem, że pierwszy dzień grudnia będzie dobrym momentem na oficjalny start. Decyzja ta wynikała z faktu, że są to również symboliczne urodziny Rockstar Games. Symboliczne, bo nigdzie wtedy nie mogłem doszukać się faktycznej daty rozpoczęcia przez studio działalności. Chyba nikt poza nimi samymi tego nie wie ;)

Tak więc, z okazji urodzin Rockstar98 chciałbym podziękować wszystkim odwiedzającym i sporadycznie komentującym. Niestety przez tą dekadę nie udało mi się zbudować wokół strony aktywnej społeczności, na co z początku po cichu liczyłem. Sam jestem sobie trochę winien, bo też nieszczególnie promowałem serwis :) Mam jednak równie cichą nadzieję, że chociaż udało mi się do kogoś dotrzeć i zachęcić do sięgnięcia po mniej znane gry Rockstar Games. Taki cel przyświecał mi te 10 lat temu, gdy strona startowała.

A korzystając z okazji przesyłam najlepsze życzenia ekipie Rockstar Games, której produkcje już od dwóch dekad umilają nam życie i stale utrzymują wysoki poziom. To nie przypadek. To potrafią tylko prawdziwi geniusze. I niech tak zostanie, bo ja o tych grach nadal chcę pisać!