» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Na razie bez planów resetu w Red Dead Online. Rockstar poprawi ekonomię

sdr napisał 5 grudnia 2018 o 10:14, komentarze zablokowane
Rockstar słucha i Rockstar słyszy. Na profilach studia w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o planach wobec Red Dead Online na najbliższy czas.

Red Dead Online


Obecnie skupiamy się m.in. na równoważeniu gospodarki, aby wszystkie działania graczy były równie przyjemne i zapewniały odpowiednie nagrody, oraz naprawie błędów, które wyrzucają niektórych graczy z sesji.
Tak więc, jeśli macie problemy ze stabilnością połączenia w grze to rozwiązanie jest już w drodze. Z kolei poprawki w ekonomii świata RDO powinny ucieszyć wszystkich. Wkrótce dorobienie się czegokolwiek powinno wymagać mniej wysiłku. Ale jak to ostatecznie wyjdzie, przekonamy się dopiero po aktualizacji. Ta zaś ma pojawić się naprawdę niedługo. Rockstar deklaruje, że nastąpi to najpóźniej w przyszłym tygodniu.

Twórcy uspokajają też wszystkich graczy zaniepokojonych wcześniejszymi informacjami o możliwości zresetowania postępów w Red Dead Online. Na razie nie ma takich planów. Na razie ;)