» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Kolejne usprawnienia Red Dead Online

sdr napisał 25 stycznia 2019 o 19:19, komentarze zablokowane
W samą porę przed weekendem debiutuje kolejna drobna aktualizacja Red Dead Online. Na grających czeka też darmowe złoto!

Red Dead Online

Rockstar poinformował na Newswire o udostępnieniu kolejnej aktualizacji RDO. Tym razem jedyne na co możemy liczyć to usprawnienia trybu Gorączka spluw, a konkretnie systemu dobierania graczy. Twórcy zauważyli, że trudno w grze trafić na zapełnione lobby, więc postanowili coś z tym zrobić. W efekcie teraz powinniśmy grać w znacznie większych grupach, co ma się przełożyć na więcej przyjemności z rozgrywki.

Aby zachęcić wszystkich do ponownego wypróbowania Gorączki spluw Rockstar w ten weekend oferuje darmowe złoto. Każdy kto zaloguje się do gry dzisiaj, jutro lub w niedzielę otrzyma w prezencie 5 sztabek. Bonus pojawi się na naszym koncie najpóźniej we wtorek.

Dowiedzieliśmy się też nieco o dalszym rozwoju Red Dead Online. Kolejne aktualizacje, m.in. te wprowadzające wyzwania dnia oraz ulepszenia mapy i systemu prawa, mają pojawić się w ciągu kilku... miesięcy. Szkoda, że aż tyle przyjdzie nam na nie czekać. Chyba wszyscy po cichu liczyliśmy, że to bardziej kwestia tygodni.