» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Red Dead Redemption II sprzedało się już w 23 milionach egzemplarzy

chaos napisał 6 lutego 2019 o 16:32, komentarze zablokowane
Take-Two Interactive podsumowało właśnie swój kolejny kwartał fiskalny. Przy tej okazji zaktualizowane zostały statystyki sprzedaży wydanych gier.

RDR2 sprzedało się już w 23 milionach egzemplarzy

Nie jest tajemnicą, że Red Dead Redemption II rozchodzi się jak świeże bułeczki. Gra miała świetne otwarcie, ale ciągle sięgają po nią kolejne osoby zachęcone pozytywnymi recenzjami. Od listopada nie mieliśmy żadnych oficjalnych informacji dotyczących sprzedaży. Ostatnie dane pojawiły się niemal dwa tygodnie po premierze jednak były bardzo optymistyczne. Już wtedy było wiadomo, że przygody Arthura przebiły poprzednią część serii.

Teraz Take-Two chwali się, że na całym świecie prequel rozszedł się do tej pory w nakładzie 23 milionów egzemplarzy. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że przytoczona liczba dotyczy kopii rozesłanych do sklepów, a nie już nabytych przez graczy, ale przyznajcie - i tak robi wrażenie. Raczej nie musimy się obawiać o przyszłość serii :)