» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Pustki w Red Dead Online na Xboksie

sdr napisał 22 lutego 2019 o 20:36, komentarze zablokowane
Z Red Dead Online zniknęły zwierzęta i postaci NPC. Między innymi takiego błędu doświadczają od kilku dni grający na Xboksie One.

Pustki w Red Dead Online na Xboksie

Zdaje się, że grę w wersji na konsolę Microsoftu dotyka aktualnie szereg różnych problemów. Jedni gracze zgłaszają, że na ulicach brakuje postaci NPC, inni nie są w stanie nawet przywołać swojego konia. Czasem zwierzęta w ogóle się nie pojawiają. Co ciekawe, pomimo że ich nie widać podobno wciąż je słychać...

Tak czy inaczej, dla wielu osób RDO na Xboksie jest w tej chwili kompletnie niegrywalne. Nawet nieliczne elementy, które pozostały na mapie często powodują, że gra się kompletnie wysypuje. Rockstar o problemach wie i pracuje nad łatką. Miejmy nadzieję, że nie trzeba będzie na nią czekać do wtorku.