» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Łupy wojenne

sdr napisał 12 marca 2019 o 21:16, komentarze zablokowane
Kolejny wtorek, kolejna aktualizacja dla Red Dead Online. Dzisiaj do gry trafia nowy tryb serii konfrontacji oraz kolekcja nowych ubrań.

Red Dead Online: Łupy wojenne

Nowy tryb to Łupy wojenne. Rozgrywany jest w wielu atrakcyjnych lokacjach, m.in. w Valentine i Fort Mercer, a uruchomimy go za pomocą opcji Serii wyróżnionej w menu gry, Szybkiego dołączenia w menu podręcznym lub drogowskazu na mapie.


W Łupach wojennych od 2 do 16 graczy dzieli się na drużyny i rywalizuje o łupy. Każda drużyna musi wykraść łupy z kryjówki wroga i dostarczyć je do swojej, jednocześnie chroniąc swoje zapasy. Drużyna, która do końca rundy ukradnie więcej, zwycięży w meczu.
Grając w tym tygodniu we wszystkich trybach konfrontacji zarobimy dodatkowo 20% więcej punktów doświadczenia, a zwyciężając w Łupach wojennych zgarniemy 8 strzał z dynamitem. Nagroda będzie na nas czekała na poczcie lub w obozowej skrytce.

O nowy asortyment wzbogacił się również sklep wysyłkowy Wheeler, Rawson & Co, w którego katalogu znajdziemy od dziś następujące elementy ubioru:


  • Strój Tasmania (męski)

  • Strój Dunaj (damski)

  • Wiązane spodnie

  • Spódnica z falbanami (damska)

  • Zimowy płaszcz strzelca

  • Kapelusz z gardeniami

  • Niski prosty cylinderPowyższe będą dostępne jedynie przez krótki czas, więc jeśli nosicie się z zamiarem zmiany ubioru, lepiej się pośpieszcie. Przedmioty wrócą do oferty dopiero za kilka tygodni!